Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 10

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 10

Polsat Boxing Promotions 10 - sport

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Polsat Boxing Promotions już 24 września w Łodzi! Już w sobotę odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta, gala Polsat Boxing Promotions. W ringu swoje umiejętności zaprezentują między innymi fenomenalny Osleys Iglesias oraz lokalni bohaterowie Aleksander Bereżewski i Miłosz Grabowski.

Polsat Boxing Promotions 10 - więcej informacji

Polsat Boxing Promotions już 24 września w Łodzi
Już w sobotę odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta, gala Polsat Boxing Promotions.
W Łodzi fani obejrzą dziewięć walk, z czego sześć to pojedynki z udziałem zawodowców, a w pozostałych trzech udział wezmą przedstawiciele boksu olimpijskiego. W ringu swoje umiejętności zaprezentują między innymi fenomenalny podopieczny grupy Polsat Boxing Promotions, Osleys Iglesias, oraz lokalni bohaterowie Aleksander Bereżewski i Miłosz Grabowski.

Osleys Igelsias to najodważniej prowadzony pięściarz w Polsce. Wybitny talent, widowiskowy styl walki i piekielna siła, pozwalają Iglesiasowi biegać, podczas gdy inni dopiero raczkują. Kariera Kubańczyka znacząco przyspieszyła odkąd podpisał kontrakt z grupą Polsat Boxing Promotions. W ciągu zaledwie 6 miesięcy Iglesias stoczył trzy pojedynki i nie były to walki na przetarcie, a poważne potyczki rankingowe z dużo bardziej doświadczonymi zawodowcami. Ostatnia, majowa, konfrontacja ze słynnym Isaackiem Chilembą była poważnym sygnałem dla bokserskiego świata. Pokonując tak renomowanego rywala w tak świetnym stylu, Iglesias niemal wykrzyczał „uwaga, nadchodzę i nie boję się żadnych wyzwań”. Nic więc dziwnego, że 24 września w Łodzi posiadacz tytułu młodzieżowego mistrza świata federacji IBO w wadze super średniej, celował w kolejne trofea. Niestety nie dojdzie do ogłoszonej walki z Azizbekiem Abdugofurovem o pas WBA InterContinental i o miano pretendenta do pojedynku o pas mistrza świata organizacji IBO. Reprezentant Uzbekistanu doznał poważnej kontuzji i wycofał się z pojedynku z Iglesiasem na tydzień przed galą PBP 10. Promotorzy Kubańczyka stanęli jednak na wysokości zadania i znaleźli swojemu podopiecznemu godnego rywala. Ezeguiel Osvaldo Maderna to 35-letni Argentyńczyk legitymujący się rekordem 27 zwycięstw i 9 porażek. W swojej bogatej zawodowej karierze „El Olimpico” mierzył się z tak uznanymi pięściarzami jak Artur Beterbiev czy Fedor Chudinov. W rekordzie Maderny jest też polski akcent w postaci Pawła Stępnia, z którym olimpijczyk z Pekinu 2008 mierzył się w marcu bieżącego roku. Zestawienie Iglesiasa z Maderną to gwarancja ciekawego pojedynku, który dostarczy widzom solidnych emocji.

W Łodzi swoje umiejętności zaprezentują także niepokonani Aleksander Bereżewski i Miłosz Grabowski. Pierwszy z nich zajmuje aktualnie piąte miejsce w Polsce wśród pięściarzy boksujących w wadze półśredniej. Zawodnik z oddalonego od Łodzi o zaledwie kilkanaście kilometrów Zgierza, zmierzy się z Meksykaninem Jose Angelem Rosalesem Romero (6 zwycięstw, 2 porażki, 0 remisów), dla którego będzie to pierwsza potyczka poza granicami swojego kraju. Rywalem Miłosza Grabowskiego będzie natomiast zaprawiony w ringowych wojnach Damian Mielewczyk (12 zwycięstw, 7 porażek, 0 remisów). Pięściarz z Tczewa przeboksował na zawodowych ringach 85 rund co daje mu potężną przewagę doświadczenia nad Grabowskim, który rund spędzonych między linami ma zaledwie trzynaście. Pochodzący z Kalisza podopieczny grupy Polsat Boxing Promotions nie boi się jednak skoków na głęboką wodę i z każdym kolejnym przeciwnikiem coraz wyżej stawia sobie poprzeczkę. Walka z Mielewczykiem będzie pierwszą „sześciorundówką” w karierze Grabowskiego i zarazem jego kolejnym ważnym sprawdzianem.

Oprócz wspomnianych Iglesiasa, Bereżewskiego i Grabowskiego, w Łodzi boksować będą także inni podopieczni grupy Polsat Boxing Promotions: Max Suske, Gracjan Królikowski oraz Niko Zdunowski. Pięściarski wieczór 24 września otworzą trzy starcia w formule boksu olimpijskiego z udziałem Jakuba Maścianicy (kategoria do 80 kg), Olafa Szcześniaka (kategoria do 75 kg) i Miki Drużgi (kategoria do 60 kg),

Dziennikarze oraz fotoreporterzy zainteresowani uzyskaniem akredytacji, proszeni są o wysłanie wiadomości na adres: [email protected]

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Polsat Boxing Promotions 10


Jak działają recenzje?
Super gala, dworzec fabryczny to bardzo dobry pomysł. Podobał mi się klimat. Oczywiście brawo dla Aleksandra za walkę!
Sylwia 28.09.2022 20:52
polecam super widowisko
kb 25.09.2022 12:56

Polecane z kategorii sport