sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 12

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 12

Polsat Boxing Promotions 12 - sport

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🥊Wielki boks wraca na Dolny Śląsk! Już 5 listopada w Lubinie odbędzie się dwunasta gala grupy Polsat Boxing Promotions🏆 Na oczach rodzimej publiczności Paweł „Furia” Czyżyk powalczy o pasy mistrzowskie WBA Continental oraz IBO International w wadze półciężkiej💪🏻 Nie możecie tego przegapić 👉🏻🎫

Polsat Boxing Promotions 12 - więcej informacji

Paweł Czyżyk vs Dragan Lepei o pasy WBA Continental oraz IBO International na Polsat Boxing Promotions 12

Wielki boks wraca na Dolny Śląsk! Już 5 listopada w Lubinie odbędzie się dwunasta gala grupy Polsat Boxing Promotions. Na oczach rodzimej publiczności Paweł „Furia” Czyżyk powalczy o pasy mistrzowskie WBA Continental oraz IBO International w wadze półciężkiej.

Paweł Czyżyk (9 zwycięstw, 1 porażka, 0 remisów) to jeden z najbardziej utalentowanych i obiecujących polskich pięściarzy obecnego pokolenia. W 2021 roku „Furia” podpisał kontrakt z Polsat Boxing Promotions, by zdobywać bokserskie szczyty i konsekwentnie dąży do celu. Aktualnie 29-latek z Lubina zajmuje pierwsze miejsce w rankingu wagi półciężkiej w Polsce oraz jest numerem 17. w Europie i 26. na świecie! 5 listopada przed rodzimą publicznością „Furia” powalczy o swoje pierwsze zawodowe trofea – pasy mistrzowskie WBA Continental oraz IBO International. Jego rywalem będzie Włoch Dragan Lepei legitymujący się rekordem 21 zwycięstw, 5 porażek i 2 remisów. Wygrana zapewni Polakowi potężny skok w pięściarskich rankingach i jeszcze bardziej rozbudzi apetyty kibiców.

5 listopada w Lubinie, po niespełna półrocznej przerwie, między liny powróci Ihosvany Garcia. Niepokonany Kubańczyk pięć ostatnich pojedynków stoczył właśnie na ringu PBP i w tym czasie jego rekord urósł do ośmiu zwycięstw. Szczególnie cenną wygraną Garcia odniósł w czerwcu, gdy pokonał znanego na całym świecie i piekielnie niebezpiecznego Ryno Liebenberga. W stolicy polskiej miedzi wystąpi także niepokonany Konrad Kozłowski (6 zwycięstw, 0 porażek, 0 remisów). Rywalem 25-latka z Koszalina będzie o sześć lat starszy Bartosz Głowacki (5 zwycięstw, 10 porażek, 1 remisów). Leworęczny 31-latek z Chrzanowa zdecydowanie góruje nad Kozłowskim doświadczeniem i z pewnością będzie wartościowym rywalem na tym etapie kariery, na jakim znajduje się obecnie podopieczny grupy Polsat Boxing Promotions.
5 listopada w Lubinie oprócz pojedynków w boksie zawodowym, fani zobaczą także starcia w formule boksu olimpijskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Polsat Boxing Promotions 12


Jak działają recenzje?
Super impreza
27.11.2022 17:23
Świetne walki bokserskie dobre nagłośnienie i oświetlenie
bob369 07.11.2022 16:45
super widowisko. rozrywka na najwyzszym poziomie organizacja pelna profeska
Roman 06.11.2022 20:58
Wszystko było super. Fajne miejsce, widoczność ringu idealna, organizacja na najwyższym poziomie. Brakowało jednak ekranu z powtórkami w trakcie chociażby przerw.
Bokser 06.11.2022 11:14
Fajne oświetlenie, dobre piwo bez większych kolejek niezłe walki. Gość specjalny mega !
Żółwik 06.11.2022 10:22
Super organizacja, profesjonalnie a walki b.dobre
an 06.11.2022 09:19

Polecane z kategorii sport