Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 13

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 13

Polsat Boxing Promotions 13 - sport
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🥊Polsat Boxing Promotions wytacza ciężkie działa, by z przytupem zakończyć 2022 rok🧨 9 grudnia w Małej Arenie w Gliwicach odbędzie się trzynasta gala PBP!🎂 Fani obejrzą w akcji wszystkie największe gwiazdy Polsat Boxing Promotions oraz pojedynek o mistrzostwo świata w wadze super średniej z udziałem fenomenalnego Osleysa Iglesiasa👊🏻 Nie możecie tego przegapić 👉🏻🎫

Polsat Boxing Promotions 13 - więcej informacji

9 grudnia walka o mistrzostwo świata na gali Polsat Boxing Promotions 13 w Gliwicach
Polsat Boxing Promotions wytacza ciężkie działa, by z przytupem zakończyć 2022 rok.
9 grudnia w Małej Arenie w Gliwicach odbędzie się trzynasta gala PBP i jednocześnie dziesiąta w tym roku! Fani obejrzą w akcji wszystkie największe gwiazdy Polsat Boxing Promotions oraz pojedynek o mistrzostwo świata w wadze super średniej z udziałem fenomenalnego Osleysa Iglesiasa.
Osleys Iglesias to jeden z najbardziej utalentowanych i najniebezpieczniejszych pięściarzy boksujących w Europie. W zgodnej opinii ekspertów, kubański podopieczny Polsat Boxing Promotions to przyszła gwiazda światowych ringów i poważny materiał na wielkiego mistrza. 9 grudnia Iglesias do trzech swoich pasów regionalnych spróbuje dołożyć tytuł mistrza świata organizacji IBO. Jego rywal, Andrii Velikovskyi to zawodnik dużo bardziej doświadczony i znany polskim kibicom, dzięki zwycięstwu nad Patrykiem Szymańskim.
Oprócz wspomnianych Iglesiasa i Velikovskyiego, 9 grudnia w Gliwicach swoje umiejętności zaprezentują inne gorące nazwiska związane z organizacją Polsat Boxing Promotions. Swoje kolejne pojedynki stoczą Konrad Kaczmarkiewicz, Aleksander Bereżewski, Bartłomiej Przybyła i Miłosz Grabowski. Szansę potwierdzenia swojej wartości otrzyma także Niko Zdunowski. Zgodnie z tradycją gal Polsat Boxing Promotions, pojedynki zawodowe poprzedzą walki pięściarzy olimpijskich. Jednym z nich będzie Artur Proksa, czyli syn byłego zawodowego mistrza Europy – Grzegorza Proksy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Polsat Boxing Promotions 13

Brak recenzji

Polecane z kategorii sport