Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 7

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 7

Polsat Boxing Promotions 7 - sport

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Siódma gala, siedem walk. Polsat Boxing Promotions już 27 maja. Czołowi pięściarze grupy powrócą w Lublinie.

Szczególnie ekscytująco zapowiada się występ niezwykle utalentowanego Osleysa Iglesiasa, dla którego będzie to już trzecia walka w naszym kraju. Kubańczyk, głośno mówiący o chęci przyjęcia polskiego obywatelstwa, ma na koncie pięć nokautów we wszystkich pięciu stoczonych przez siebie pojedynkach zawodowych. W Lublinie jego rywalem będzie niezwykle doświadczony Isaac Chilemba. Pochodzący z Malawi pięściarz w przeszłości krzyżował rękawice z najlepszymi przedstawicielami wagi super średniej i półciężkiej na świecie. Stawką tego pojedynku będą dwa pasy mistrzowskie IBO International oraz WBA Intercontinental.

Po najlepszej walce w karierze, z Arturem Mannem o Interkontynentalny pas IBO, w Lublinie do ringu powróci Nikodem Jeżewski. Czołowy polski pięściarz wagi junior ciężkiej celuje w szybki i emocjonujący powrót na zwycięską ścieżkę. Jego rywalem będzie Łotysz Arturs Gorlovs, który aż osiem z dziewięciu wygranych przez siebie walk kończył nokautami. Z pewnością nie jest to rywal, którego Jeżewski może zlekceważyć, a ich pojedynek może zakończyć się w każdej chwili po mocnym ciosie jednego czy drugiego pięściarza.

Do kanonu gal Polsat Boxing Promotions weszły już pojedynki utalentowanej młodzieży. W czterech pierwszych walkach w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus" w Lublinie zaprezentują się Miłosz Grabowski, Bartłomiej Przybyła, Konrad Kozłowski, Remigiusz Runowski i Aleksander Bereżewski. Pojedynki ambitnych młodzieżowców z pewnością rozgrzeją publiczność czekającą na dania główne.

Gościem specjalnym, który muzycznie uświetni galę w Lublinie będzie bezkompromisowy producent, raper i wokalista Grubson, który na koncie ma złote i platynowe płyty. Jego hit zatytułowany „Na Szczycie„ przekroczył barierę 100 mln wyświetleń w internecie! Jego koncerty przyciągają tłumy fanów gustujących nie tylko hip – hopie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Polsat Boxing Promotions 7


Jak działają recenzje?
Trochę za długie przerwy i slaba promocja na mieście.
02.06.2022 08:29
Polsat Boxing Promotions 7
Lublin, 27.05.2022
Hala Globus
Bardzo fajna gala, super oprawa i ciekawe walki
Kamil25 28.05.2022 20:14
Polsat Boxing Promotions 7
Lublin, 27.05.2022
Hala Globus
Brak promocji gali, ciężko było się dowiedzieć o wydarzeniu w portalach społecznościowych i na stronach branżowych. Na mieście nie było żadnych informacji o imprezie, co skutkowało bardzo mała ilością widzów. Ciekawe wydarzenie sportowe, ale na walkę wieczoru mogli wystąpić polscy zawodnicy, a zagraniczni w środku walk.
D 28.05.2022 16:08
Polsat Boxing Promotions 7
Lublin, 27.05.2022
Hala Globus
Poproszę o więcej takich Gali z lubelskimi bokserami. Pozdrawiam:)
Fan 28.05.2022 13:18
Polsat Boxing Promotions 7
Lublin, 27.05.2022
Hala Globus
Sportowo i ogólnie - fajne widowisko. Organizatorzy dobra robota.
Grzesiek 28.05.2022 10:24
Polsat Boxing Promotions 7
Lublin, 27.05.2022
Hala Globus

Polecane z kategorii sport