sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 7

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 7

Polsat Boxing Promotions 7 - Bilety na wydarzenia sportowe
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Siódma gala, siedem walk. Polsat Boxing Promotions już 27 maja. Czołowi pięściarze grupy powrócą w Lublinie.

Gościem specjalnym, który 27 maja muzycznie uświetni galę w Lublinie będzie bezkompromisowy producent, raper i wokalista Grubson, zdobywca złotych i platynowych płyt. Artysta zdobył popularność utworem „ Na Szczycie„, który jako hip-hopowy hit przekroczył barierę 100 mln wyświetleń w internecie! Jego koncerty przyciągają tłumy fanów nie tylko hip – hopu.

Ekscytująco zapowiada się występ Osleysa Iglesiasa. Dla mieszkającego w Niemczech utalentowanego pięściarza to już trzecia walka w Polsce. Kubańczyk ma na koncie pięć nokautów we wszystkich pięciu wygranych pojedynkach.

Po najlepszej walce w karierze z Arturem Mannem o Interkontynenatlny pas IBO w ringu znów pojawi się Nikodem Jeżewski. Czołowy, polski pięściarz wagi junior ciężkiej bardzo szybko wrócił do treningów i znów chce się pokazać kibicom.

Niesiony dopingiem kibiców, na fali ostatniej, przełomowej w karierze wygranej z Przemysławem Gorgoniem, w Lublinie powróci Konrad „Erni” Kaczmarkiewicz. Młody pięściarz z Wybrzeża, rozwija się bardzo dynamicznie i nie odmawia żadnej walki.

Do kanonu gal Polsat Boxing Promotions weszły już pojedynki utalentowanej młodzieży. W czterech pierwszych walkach w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus" w Lublinie zaprezentują się, Konrad Kozłowski, Remigiusz Runowski, Bartłomiej Przybyła i Miłosz Grabowski. Pięściarze, regularnie spotykają się w Warszawie na sportowych konsultacjach ze sztabem trenerskim. Ambitna młodzież potrafi rozgrzać publiczność już w pierwszych walkach co potwierdziło się chociażby podczas marcowej gali w Będzinie.

Przeciwnicy pięściarzy grupy Polsat Boxing Promotions, będą na bieżąco ogłaszani w magazynie sportów walki „Koloseum”.

Oficjalne ważenie przed galą Polsat Boxing Promotions 7 odbędzie się 26 maja. Bilety na galę 27 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej „Globus" do kupienia na biletyna.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Gość specjalny: Grubson
27.05.2022, 18:30 Hala Globus
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Polsat Boxing Promotions 7

Brak recenzji

Polecane z kategorii sport