Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 8

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 8

Polsat Boxing Promotions 8 - sport

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Gala Polsat Boxing Promotions 25 czerwca w Arenie Toruń

Już w sobotę 25 czerwca w Arenie Toruń odbędzie się ósma gala boksu zawodowego organizacji Polsat Boxing Promotions. Kibice zobaczą na żywo siedem ekscytujących walk, w tym pojedynek o pas Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze lekkiej z udziałem Radomira Obruśniaka.

Organizacja Polsat Boxing Promotions wraca do Torunia zaledwie pół roku od swojej pierwszej wizyty w tym mieście. Po gali z listopada 2021 roku, która odbyła się w klimatycznym Dworze Artusa i zebrała doskonałe recenzje za poziom sportowy oraz rozmach produkcyjny, w sobotę 25 czerwca poprzeczka zostanie jeszcze bardziej podniesiona. Nowoczesna i wielofunkcyjna Arena Toruń to obiekt stworzony do kreowania sportowych widowisk, których bohaterowie są na wyciągnięcie rąk siedzących na trybunach fanów.

A będzie komu kibicować, bo na ringu swoje umiejętności zaprezentują czołowi zawodnicy grupy Polsat Boxing Promotions. W gronie tym jest Ihosvany Garcia, który pół roku temu doskonale przedstawił się toruńskiej publiczności zwyciężając w walce wieczoru gali PBP 3. Utalentowany Kubańczyk mieszkający i trenujący w Poznaniu, 25 czerwca będzie chciał dopisać ósme zwycięstwo do swojego nieskazitelnego rekordu.

W Toruniu następny krok w zawodowej karierze postawi także Międzynarodowy Mistrz Polski w wadze super piórkowej, Radomir Obruśniak. Tym razem 28-latek zaboksuje o trofeum te samej rangi, ale w kategorii lekkiej, a jego rywalem będzie Zsolt Osadan. Słowak to kolejny rywal Obruśniaka, który znacząco góruje nad nim doświadczeniem. Osadan ma na koncie 21 stoczonych pojedynków, przy zaledwie 6 Polaka. Dotychczasowe zawodowe występy Radomira Obruśniaka przekonały jednak kibiców, że pięściarz ten nie boi się skoków na głęboką wodę i kolejnymi zwycięstwami buduje własną markę.

Wśród pięściarzy, którzy chcą podążać śladem Radomira Obruśniaka z pewnością są Aleksander Bereżewski, Bartłomiej Przybyła czy Konrad Kozłowski. Wszyscy są nieco młodsi od Obruśniaka i tak samo jak on, chcą rozdawać karty na krajowych i zawodowych ringach. W Toruniu będą zbierać doświadczenie i spędzać bezcenne minuty w ringu, które z pewnością zaprocentują na kolejnych etapach ich karier.

W Toruniu między ringowe liny wejdzie także Paweł Czyżyk. Świetnie rozwijającą się karierę Lubinianina przyhamowały kontuzje, ale „Furia” z powodzeniem wrócił na ring w marcu na gali PBP 6. Zaledwie trzy miesiące później – w Toruniu – Czyżyk znów jest gotowy do walki i wznawia swój marsz na szczyt wagi półciężkiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Polsat Boxing Promotions 8


Jak działają recenzje?
Super impreza mega oprawa i zawodnicy zostawili tam swoje serca . Do zobaczenia na następnej gali
P.K. 27.06.2022 09:56
Polsat Boxing Promotions 8
Toruń, 25.06.2022
Arena Toruń
Jak zawsze organizacja na najwyższym poziomie! Czekam na kolejna gale Polsat boxing
Kamil 27.06.2022 00:29
Polsat Boxing Promotions 8
Toruń, 25.06.2022
Arena Toruń
raczej kanał - głupawe zasady niby bezpieczeństwa ... opaska na rękę przy wejściu ALE obiektu już nie można opuścić ??? Ponad to zakaz wnoszenia na widownię napojów i skromnego bufetu (hot dog). Słowem zamordyzm - 100 lat zapóźnienia. Bardzo dobra jedynie ostatnia walka (bez udziału Polaka).
Sławomir 26.06.2022 17:03
Polsat Boxing Promotions 8
Toruń, 25.06.2022
Arena Toruń
Super wydarzenie ! Prosimy o więcej gal bokserskich w okolicy
Hehij 26.06.2022 13:17
Polsat Boxing Promotions 8
Toruń, 25.06.2022
Arena Toruń
Byłem, uważam że nie warto wyrzucać kasy w błoto. Nie ma tam nic atrakcyjnego. Nigdy więcej nie pokaże się.
Mefju 26.06.2022 08:37
Polsat Boxing Promotions 8
Toruń, 25.06.2022
Arena Toruń

Polecane z kategorii sport