Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 9

sport Polsat Boxing Promotions

Polsat Boxing Promotions 9

Polsat Boxing Promotions 9 - sport
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Polsat Boxing Promotions 9 Bitwa o Częstochowę

Organizacja Polsat Boxing Promotions wraca na Śląsk! Drugiego września w Częstochowie fani zobaczą aż jedenaście pojedynków, w tym siedem zawodowych i cztery olimpijskie. W walce wieczoru wystąpią dwaj lokalni bohaterowie - reprezentujący królewską kategorię wagową - Marcin Siwy i Kamil Sokołowski.
Legitymujący się rekordem 25 zwycięstw i ani jednej porażki Marcin Siwy, drugiego września zmierzy się z bardzo doświadczonym Kamilem Sokołowskim. W przebogatym bokserskim CV 36-latka znajduje się między innymi potyczka z niedawnym pogromcą Adama Kownackiego – Alim Demirezenem. Zwycięzca starcia Siwy vs Sokołowski oprócz wyczynu sportowego zapisze na swoim koncie także symboliczny tytuł najlepszego obecnie pięściarza wagi ciężkiej rodem z Częstochowy.
Drugiego września w hali Polonia kolejne ambitne wyzwanie podejmie charyzmatyczny Nikodem Jeżewski. Zawodnik z Kościerzyny wrócił już na zwycięską ścieżkę, z której w lutym na chwilę zepchnął go fenomenalny Artur Mann. Teraz ambitny Jeżewski za cel obrał sobie pięściarza o przydomku „Bawarski Snajper”. Starcie z Serge’em Michelem to dla Polaka okazja do poprawienia jego bilansu z reprezentantami Niemiec, jaki ucierpiał nieco po wspomnianej potyczce z Mannem.
W Częstochowie swoje umiejętności zaprezentują także utalentowani Konrad Kaczmarkiewicz, i Bartłomiej Przybyła. Pierwszy z wymienionych, w lutym zdeklasował szanowanego na polskich ringach Przemysława Gorgonia. W częstochowskiej hali Polonia Kaczmarkiewicz sprawdzi się w starciu z reprezentantem Węgier Kristofem Kovacsem, którego rekord to 9 zwycięstw, 3 porażki i 1 remis. Rywalem Bartłomieja Przybyły będzie z kolei 29-letni Alessandro Fersula legitymujący się 8 zwycięstwami i dwiema porażkami. Dla pięściarza z Mysłowic będzie to druga w karierze walka na dystansie sześciu rund. Pierwszą, stoczył w czerwcu, zapisując na swoim koncie trzecią wygraną.
Drogą Bartłomieja Przybyły podąża inny świetnie zapowiadający się podopieczny Polsat Boxing Promotions – Kewin Gibas, który na dystansie sześciu rund zadebiutuje właśnie drugiego września w Częstochowie. Występ ten będzie też okazją do podtrzymania dobrego wrażenia jakie Gibas pozostawił po sobie po marcowej gali Polsat Boxing Promotions w pobliskim Będzinie. Wówczas 20-latek zanotował swoje trzecie zawodowe zwycięstwo, ale na tym jego apetyt się nie kończy. W identycznym punkcie kariery jest inny podopieczny organizacji Polsat Boxing Promotions - Miłosz Grabowski, który 2 września również powalczy o czwarty triumf jako zawodowiec.
Polsat Boxing Promotions dba o rozwój polskich talentów pięściarskich i dlatego na swoich galach, oprócz walk zawodowych organizuje także starcia w formule boksu olimpijskiego. Drugiego września w częstochowskiej hali Polonia kibice zobaczą aż cztery takie pojedynki. W jednym z nich udział weźmie Artur Proksa, który pasję do tego sportu odziedziczył po swoim ojcu Grzegorzu - Mistrzu Europy z 2011 roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Polsat Boxing Promotions 9

Brak recenzji

Polecane z kategorii sport