sport

Włóczykij Trip Extreme 2020 - trasa 50 km

sport

Włóczykij Trip Extreme 2020 - trasa 50 km

Włóczykij Trip Extreme 2020 - trasa 50 km - Bilety

Włóczykij Trip Extreme 2020 - trasa 50 km | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

  1. edycja jednego z najpopularniejszych w Polsce rajdów na orientację - Włóczykij Trip Extreme - odbędzie się na terenie powiatu gryfińskiego 29 lutego 2019.

Zakup biletu jest równoznaczny z oświadczeniem o zapoznaniu się z REGULAMINEM 12. EKSTREMALNEGO RAJDU NA ORIENTACJĘ WŁÓCZYKIJ TRIP EXTREME 2020: http://wloczykij.com/foto/2020-01-02_wte2020/regulamin.pdf i upoważnieniem GnP sp. z o.o. sp. k., ul. Kościuszki 23, 05-082 Blizne Jasińskiego, operatora portalu biletyna.pl, do przekazania organizatorowi rajdu: Gryfińskiemu Domu Kultury, ul. Szczecińska 17, 74-100 Gryfino, NIP: 8581689673, miodoslav@gmail.com, danych osobowych celem przygotowania deklaracji odpowiedzialności umożliwiającej udział w rajdzie. Zakres przekazanych danych obejmuje imię, nazwisko, telefon uczestnika, adres email.

Uwaga! Zgłoszenia prosimy składać indywidualnie. Każda osoba w osobnym formularzu!

W zawodach chodzi o to, aby w jak najkrótszym czasie pokonać trasę o długości 25 km i 50 km zaliczając po drodze jak najwięcej punktów kontrolnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wzorowa organizacja i pełen profesjonalizm.
Nowa formuła rajdu bardzo mi się spodobała. Etap dzienny w wielu miejscach pokrywał się z etapem nocnym co pomagało w nawigacji, ale niektóre punkty były trudne nawigacyjnie, więc generalnie trasa była wystarczająco wymagająca i jej pokonanie dało mi dużo satysfakcji . Nowa formuła rajdu jest nowatorska i myślę, że się spodobała uczestnikom. Gratuluję organizatorom, tak trzymać!
Rewelacja i rewolucja 😀
Świetna impreza, pyszne pierożki na PITSTOPIE
Super impreza i przednia zabawa! Szaleliśmy az nogi bolą :D
świetna imreza swietne towarzystwo i świetna zabawa
Korzystałem tylko ze startu na Włóczykiju na 50 km. Dziękuję za trasę i cholernie ciężkie PK na trasie :-)))) do znalezienia. Zupka i pozostałe jedzonko na Stopie ekstra, obsługa rajdu sympatyczna. Tylko przy tej okazji, proszę poczyńcie kroki na przyszły rok, aby nie było falstartu taki jaki ja widziałem. Dojeżdżając trzecim autobusem na miejsce startu widziałem jak numer startowy 236 - czyli na to wygląda, że to Dariusz Szut biegł już po szosie. Cała reszta wystartowała 5 do 10 minut po nim. Szkoda, że tego od razu nie zgłosiłem, ale byłem zajęty i przejęty startem. I nie chodzi mi tu o mój interes w tym starcie, bo mam 59 lat i walczę tylko dla siebie o samo ukończenie trasy (choć naprawdę niespodziewanie zająłem wspaniałe miejsce) ale o tych co walczą o zwycięstwo. No cóż chyba ze względu na ten mój wiek - nie znoszę takiego cwaniactwa i nieuczciwego współzawodnictwa. A skoro podałem jego nazwisko to i podam swoje, bo nie jestem anonimem i nie wstydzę się tego co napisałem. To o nim mają dowiedzieć się inni i on ma się wstydzić (chyba, że tak strasznie było mu potrzebne te 1000 zł.). Nazywam się Zbigniew Skierczyński i już w autobusie podałem nr zawodnika, który jest na trasie. Koledzy go nie zauważyli i stwierdzili, że to niemożliwe, bo jeszcze nie ma startu. Wstyd Panie Darku, wstyd. Dla tych co walczą uczciwie (a prawie wszyscy tacy są) to brzydko co Pan zrobił. A co do Włóczykija to dzięki bardzo, że jesteście co roku. Moglibyście być częściej :-)))))))) (też organizowałem zawody i wiem ile trudu to kosztuje).
Jak zwykle przygotowanie na jak najwyższym poziomie.
Dawno nie widziałem pomostu w tak opłakanym stanie. Beżowa szpilka na drzewie wciąż szuka pary. Ludzie dziwili się, że można samotnie przejść punkty w nocy. Dziki też się dziwiły, ale jednak poszło.
Super, jak co roku.

Polecane