stand-up

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Michał Leja Show

stand-up

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Michał Leja Show

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Michał Leja Show - Bilety na stand-up

Po raz pierwszy w Polsce - prawdziwy Stand-up night show na żywo! Zapraszamy Państwa na Michał Leja Show. Jako, że jest to specjalna festiwalowa edycja programu to i goście będą wyjątkowi. Po raz pierwszy od wielu lat na scenie wspólnie ponownie pojawią się Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński i Abelard Giza, aby wspólnie powspominać czasy kiedy występowali jako Stand-up Bez Cenzury. Ale to nie jedyny projekt, który pojawi się specjalnie z tej okazji na festiwalowej scenie. Drugim gościem Michała Leji będą Wiolka Walaszczyk, Karol Modzelewski, Jacek Stramik, Łukasz Lotek Lodkowski i Rafał Pacześ, którzy współtworzyli projekt Stand-up Time. Szykują się ciekawie rozmowy, wiele wspomnień oraz zakulisowych historii. A do tego wszystkiego nie zabraknie zabawnych monologów, eksperymentalnych komediowych segmentów czy niespodziewanych sytuacji. To po prostu trzeba zobaczyć!.

Prowadzący: Michał Leja

Goście:

Katarzyna Piasecka

Abelard Giza

Kacper Ruciński

Wiolka Walaszczyk

Karol Modzelewski

Jacek Stramik.

Łukasz Lotek Lodkowski

Rafał Pacześ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Spodziewałem się większego udziału zaproszonych gości w tym stand-up’ie. Daje 4 gwiazdki, ponieważ ogólne wrażenie jest dobre. Sam prowadzący czasami sprawiał wrażenie zagubionego w tej konwencji.
kosior1983 06.12.2017 23:13
W odczuciu moim i osoby towarzyszącej wydarzenie bardzo słabe. Michał Leja nie sprawdził się kompletnie w roli "prowadzącego" - uparcie udawał, że jest fajnie jednak reakcje sali nie pozostawiały złudzeń.. nie wykorzystał też zupełnie potencjału swoich gości. Nie polecam.
Było bosko :)
Pomysł programu bardzo fajny ;) Wymaga jednak jeszcze dopracowania. Fajnie by było gdyby zespół muzyczny był bardziej aktywny oprócz przerywników pomiędzy kolejnymi częściami programu.
Kleszcz10 01.12.2017 17:26
ciekawy koncept - wymaga dopracowania
Pan Michał leje wodę nazywając ten swój występ show
trochę przekombinowane, rozmowy na kanapie z gośćmi dłlużyły się
Super!!! Co prawda gdyby nie Rafał Pacześ byłoby momentami trochę nudno, bo uważam ze jest najlepszym standuperem w PL, ale bardzo nam się cały program podobał :)
Jestem bardzo zadowolony z programu. Dobrze się bawiłem, szkoda tylko że Pacześ po raz kolejny na scenie jest odurzony tym razem alkocholem
Plusy: * śmieszne komenatzre do najnowszych wydarzeń w PL i na świecie * dubbing zwierzątek przez Kacpra Rucińskiego * stand up Michała Leji (np kawał o księżach) Minusy: Zaproszono wielu gości: Lotkowski, Ruciński itp. ale nie było stand upu, tylko pogaduszki i wspominki z tego jacy oni byli fajni kiedyś - trwało to zdecydowanie za długo, jakieś 50% show - , może dla nich to było zabawne, ale mnie to nudziło, goście Leji sami się śmieli (jakcy oni byli kiedyś fajni itp) i dużo zagłuszali.
Miłomir 30.11.2017 09:19
Zero starych odtworzonych "skeczów" i tekstów. Powiew świeżości na polskim rynku Stand-upu.
Zaproszeni goście zdominowali prowadzącego. Następnym razem wybiorę się na tradycyjny stand up.
między monologami Michała, które były fajnym elementem na chwilę pojawiali się goście na kanapach, żeby gadać o niczym. Nie tego się spodziewałam
antoska001 29.11.2017 15:22
Nie było to czego się człowiek spodziewał. To bardziej przypominało spotkanie w kawiarni niż Stand-up. Przygotowanie Leji i jego gości było żadne. Największe i najlepsze wrażenie sprawił zespół. Przyciągnął na swój występ ludzi z powodu zaproszonych gości nic więcej i odniosłem wrażenie, że myślał, że oni załatwia za niego wszystko. Nigdy więcej
SŁABA IMPREZA. BARDZO SLABA
Sam występ bardzo fajny, choć mnie osobiście drażnił śmiech jednego z występujących i nadmiar przekleństw. Poza tym było bardzo głośno, no i chyba akustyka jest kiepska. Wspomnienia super, ale i ból głowy zaliczony.
Niekonwencjonalna wersja show. Michał podszedł do tego bardzo ambitnie, czym podniósł poziom wydarzenia, a mimo to zachował luźną atmosferę i spowodował śmiech do łez. Zapewnił bardzo wyjątkowych gości w jednym miejscu, jednak spodziewałam się wersji bardziej w formie stand-up’u, by każdy z gości miał swój czas, teraz wypadło to nieco w niezręczny sposób. Nie zmienia to faktu, ze wyszłam z wydarzenia bardzo zadowolona. Mój partner był poraz pierwszy i był zachwycony, zwłaszcza początkowa wersja show, gdzie Michał komentował „nowosci” w prasie i niezapomnianym wejściem Lotka, gdzie prawdopodobnie większość sali bolały brzuchy ze smiechu :)
Adrianna 29.11.2017 12:07
Nie było kompletnie źle jednak sądzimy, że ML zmarnował potencjał genialnych gości. Bardziej jednak był to Szymon Majewski Show od którego tak zawzięcie Michał na początku się odżegnywał. Dodatkowo sprawa zwalonego mikroportu nie pomogła. Gdyby każdy z zaproszonych gości, tak jak zrobił to Lotek i Kacper Ruciński, poświęcił 5 minut spektakl rozsadził by banię :)
Michał nie udźwignął tego "show". Goście uratowali występ.
Standdown 29.11.2017 11:43

Polecane