stand-up

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Roast Rafała Rutkowskiego

stand-up

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Roast Rafała Rutkowskiego

4 Antrakt Stand-up Festiwal: Roast Rafała Rutkowskiego - Bilety na stand-up

No i się doigrał. Człowiek, który jest wszędzie. W telewizji, w teatrze, na scenie stand-upowej, w teledyskach. Jednym słowem wszędzie! Tym razem trafia na piekielnie rozgrzany ruszt.
Rafał Rutkowski, aktor, komik. Don Kichot - został wyzwany, przez swoich scenicznych kolegów, do tego nierównego pojedynku. Nie będzie miał lekko, tym bardziej, że wokół jego postaci jest wiele ciekawych tematów do wyciągnięcia na światło dzienne przez roustujących. którymi będą:
Paweł Domagała
Abelard Giza
Łukasz Lotek Lodkowski
Rafał Pacześ
Kacper Ruciński

A żeby było jeszcze ciekawiej to rolę prowadzącej obejmie, kobieta która nie odpuszcza - Katarzyna Piasecka.

Przyjdźcie i zobaczcie jak koledzy koledze zgotowali ten los!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje 4 Antrakt Stand-up Festiwal: Roast Rafała Rutkowskiego

Super !!!
Świetny występ, Rafał Pacześ z Lotkiem jak zawsze najlepsi. Pozytywnie zaskoczył też Paweł Domagała chodź jego wystąpienie było w stylu Dawida Podsiadło z innego roastu. Niestety największe rozczarowanie to Abelard Giza który chodź śmiesznie mówił był strasznie krótko...
Zajebisty!!!! wszyscy trzymali poziom ;)
Bardzo fajne wydarzenie. Jedyne co, to problem z nagłośnieniem, zbyt głośno.
Polecam!
Dobrzy byli!
co najmniej zacnie ;) - superklimat / każdy występ dał ognia, nieco słabiej abelard
Roast to nie jest przedstawienie dla grzecznych dzieci, ani wielbicieli teatru. To zbiorowy atak słowny na jednego bądź każdego uczestnika performancu. Rafał Rutkowski to klasa sama w sobie. Katarzyna Piasecka dzielnie odpiera ataki szowinistycznych samców, samcy zaś szarżują, nie oszczędzając nikogo. Może z wyjątkiem Lotka Lotkowskiego, który powinien przyjąć do wiadomości, że żart kilkakrotnie powtórzony nie staje się przez to śmieszniejszy. Mistrzostwo - Paweł Domagała, który potrafi przypiec, nie wspomagając się wulgaryzmami (no, prawie).
DorotaSS 01.12.2017 16:14
Impreza na wysokim poziomie. Mieliśmy jednka bilety na balkonie i pomimo tego, że jesteśmy osobami o wyskim wzroście, trzeba bylo naprawdę się natrudzić i kręcić, by zobaczyć cokolwiek, co dzieje się na scenie. Za taką cenę biletu komfort powienien być zdecydowanie lepszy.
Genialny wystep! Swietna zabawa - polecam

Polecane z kategorii stand up