stand-up

A Nie Mówiłem - stand-up comedy Krzysztofa Jahnsa - Warszawa

stand-up

A Nie Mówiłem - stand-up comedy Krzysztofa Jahnsa - Warszawa

A Nie Mówiłem - stand-up comedy Krzysztofa Jahnsa - Warszawa - Bilety na stand-up

A NIE MÓWIŁEM

Stand-up poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.

Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

Krzysztof Jahns występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up’u. Założyciel najstarszej sceny stand-upowej w Poznaniu. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

Support Dariusz Ratajczak absolwent Polskiej Akademii Kabaretu, początkujący stand-uper i improwizator. W swoich żartach dotyka spraw codziennych z nutą pikanterii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: A Nie Mówiłem - stand-up comedy Krzysztofa Jahnsa - Warszawa

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up