Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

stand-up

Bartosz Zalewski, Paweł Chałupka i Jasiek Borkowski

stand-up

Bartosz Zalewski, Paweł Chałupka i Jasiek Borkowski

Bartosz Zalewski, Paweł Chałupka i Jasiek Borkowski - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Trzy serca bijące w jednym rytmie, trzy dusze świecące przykładem i trzy jasne umysły zaprzęgnięte w służbie dobra.
To o kim innym, my chcielibyśmy zaprosić Was na wieczór standupowy z trzema komikami których złączył przewrotny los. Wspólnie zaprezentują swoje nowe pomysły i dobrze znane spojrzenie na tę formę komedii.

Na scenie wystąpią:
Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Bartosz Zalewski - Urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, cztery do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.

Jasiek Borkowski - Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich komików, absolutnie nie do podrobienia. Ma za sobą występy telewizyjne, roastowe i setki imprez, podczas których przedstawia widzów na własne postrzeganie świata. Niespieszny styl, głębokie rozważania przeplatane szczerym realizmem i wymuszony luz (bardzo nerwowy człowiek!), który przebija sympatyczną melancholią.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Bartosz Zalewski, Paweł Chałupka i Jasiek Borkowski

Świetnie! Płakaliśmy ze śmiechu 😂😃🤩
Angelika 21.07.2021 09:45
Bartosz Zalewski, Paweł Chałupka i Jasiek Borkowski
Gryfice, 17.07.2021
Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol
Wszyscy Panowie prezentyja bardzo wysoki poziom. Każdy ma swoją niszę, w której jest najlepszy. Doskonała zabawa. Jeśli znów nas odwiedza na pewno wpadnę.
SteMir 19.07.2021 13:51
Bartosz Zalewski, Paweł Chałupka i Jasiek Borkowski
Gryfice, 17.07.2021
Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol

Polecane z kategorii stand up