Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

stand-up

Before z afterem przed Marszem Wyzwolenia Konopi 2022

stand-up

Before z afterem przed Marszem Wyzwolenia Konopi 2022

Before z afterem przed Marszem Wyzwolenia Konopi 2022 - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prawo narkotykowe w Polsce to żart, więc obśmiewanie go jest naszym obowiązkiem. A obowiązek ten będziemy wypełniać po buch ostatni, po mach ostateczny, po kometę kończącą ponieważ wracamy do tradycji spotkań stand-upowych połączonych z muzycznym afterkiem dzień przed Marszem Wyzwolenia Konopi.
I wiemy że "before z afterem przed" to dziwaczna zbitka słowna, ale lepiej jeśli przyszykujecie się na więcej takich wygibasów, bo ten wieczór na pewno będzie w nie obfitować. Zapewnią to występujący, czyli:
Tomek KOŁECKI - znany jako Koł-J Simpson, znany jako Lil Bakeusz, znany jako Moc Odwieczna z Piaseczna. Człowiek, który z dryfowaniu na fali przypału uczynił leitmotiv swego bytowania, na pewno uraczy nas kilkoma historiami z dołka i z górka.
Maciek ADAMCZYK - znany jako MC Adams, znany jako Herbmaster General, znany jako Papa Smoke, reprezentant sczilowanej frakcji, człowiek który zen ma nie tylko odtwarzacz, ale też przeżywacz.
Rafał BANAŚ - znany jako Szakal, znany jako HighTower, znany jako Kanap-Owiec, klimat jego melanży należy studiować bo już powoli zmierza on do Sevres jako wzór odpowiedniego stężenia.
oraz prowadzący:
Jasiek BORKOWSKI - znany jako Yasinsky, znany jako Blady - Wieczny Łowca, znany jako Leszek Cybuchlski. To nie kostium, to życie i o tym życiu właśnie powie wam słów kilka, Wróbla Ćwirka. Osiedlowe akcje, to nie film, to powolne przewijanie tematów.
Bartosz ZALEWSKI - aka Wysoka Tensja, aka Kaczy Proceder Donald, aka Zentrum Monitor. Może już nie jara, ale fakt, że od 2013 do 2019 w Polsce dochodzi do między 35 500 a 39 000 przestępstw z posiadania RÓWNIUTKO wydaje mu się wielce podejrzany.
Całość uświetnimy afterem, na pewno będą też do ogarnięcia fanty, zrobimy też licytację PARAFENALII i ogólnie będziemy zachwycać się wspaniałym stanem uklepanej przez hipokryzję polityki narkotykowej w Polsce.
Poncz i ciasto, pfffffff

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Before z afterem przed Marszem Wyzwolenia Konopi 2022

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up