stand-up

Comedy Lab THE BEST OF STAND - UP

stand-up

Comedy Lab THE BEST OF STAND - UP

Comedy Lab THE BEST OF STAND - UP - Bilety na stand-up

Już niedługo stand-uperzy z krakowskiej grupy Comedy Lab przedstawią swoje najlepsze numery! 15 kwietnia będzie mocnym uderzeniem śmiechu! Zorganizujemy Wam mały weekend w środku tygodnia, zapewnimy niecenzuralną dawkę humoru, sprawimy, że ze śmiechu na Waszych brzuchach pojawią się kaloryfery. Spędźcie z Comedy Lab trzy godziny, które mogą okazać się najlepsze z całego Waszego, nie oszukujmy się, dość nudnego życia. :P

Na scenie Klubu Studio pojawi się siedmiu znakomitych komików z krakowskiego Comedy Lab.

Wojtek Pięta żartując mówi o tym, jak wygląda świat z perspektywy chłopaka, który rzucając pracę niedawno rozpoczął swoją nową drogę życia. Na jego występach publiczność śmieje się z absurdów denerwujących nas w codziennym życiu oraz z samej historii człowieka, który za tymi żartami stoi.
Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: "Najlepszy stand-up"
youtube.com/watch?v=INKHJv3IqGM
facebook.com/pietastandup

Michał Leja znajduje inspirację w meandrach zastanej rzeczywistości. Przesiane przez sito swojej spaczonej wyobraźni obserwacje wyrzuca na scenie rozbawiając publiczność do łez. A gdy sam się śmieje, no cóż? wygląda jak 7-letnia Chinka. Zwycięzca Bitwy na Stand-Up 2014 w kategorii: "Najlepsza improwizacja". I miejsce na Szczecin Stand-up Fest i II miejsce w Polskiej Lidze Stand-upu.
youtube.com/watch?v=syJ09f9f-gw
facebook.com/lejastandup

Tomasz Giefert zawsze myślał, że ma spoko imię, aż raz przeczytał je po dwie literki od tyłu i wyszło sz-ma-To. Człowiek sympatyczny, chamski, pomocny, zawistny, skromny, uśmiechnięty, lubiący się chwalić, lękliwy, otwarty i dwulicowy. I taki jest jego Stand-Up. Zalecamy sprawdzić to na żywo.
youtube.com/watch?v=xwvyPGc_cbM

Olka Szczęśniak prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Stand-upem zajmuje się od dwóch lat. Ma na swoim koncie wiele sukcesów, m.in.: 3 miejsce na I Arenie stand-uperów w Warszawie, dwa wygrane pojedynki na stand-up w Gwarku w Krakowie, przeszła eliminacje do Antrakt Festiwalu znajdując się wśród 10 najlepszych młodych stand-uperów z całej Polski, finalistka Polskiej Ligi Stand upu.
hfacebook.com/olkastandup

David Mbeda Ndege ma dwa marzenia w życiu, do których podchodzi wyjątkowo poważnie - zabić kogoś śmiechem i uratować komuś życie. Przygodę ze stand-upem rozpoczął w październiku 2013 roku. Zdobywca nagrody publiczności studenckiego przeglądu "Klamka" w kategorii Stand-Up.
facebook.com/davidmncomedian

Miłosz Roliński uwielbia stand?up za możliwość rozłożenia dowolnego tematu na czynniki pierwsze. Jego największym marzeniem jest swoimi tekstami wywołać zamieszki albo chociaż śmiech, bo nie wolno celować zbyt wysoko. Na scenie zdarzało mu się odgrywać rolę psychiatry i diagnozować schizofrenię u? samego siebie.
facebook.com/rolinskistandup

Konrad Kaliszka to człowiek o wielu zainteresowaniach. No dobrze, w sumie to o jednym. Uwielbia niezręczne sytuacje. Zastanawia się nad aplikowaniem do Akademii Pana Kleksa, ale nie jest pewien, czy pomoże mu to na rynku pracy. Lubi makaron, uwielbia psy. Nie rozumie do końca otaczającego go świata. I świat też go do końca nie rozumie...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Comedy Lab THE BEST OF STAND - UP

bardzon pozytywna
kepi 16.04.2015 16:42

Polecane z kategorii stand up