stand-up

Do Trzech Razy Sztuka czyli Stand-Up w Radomiu

stand-up

Do Trzech Razy Sztuka czyli Stand-Up w Radomiu

Do Trzech Razy Sztuka czyli Stand-Up w Radomiu - Bilety na stand-up

Do Trzech Razy Sztuka czyli Stand-Up Comedy w Radomiu!

Beczka śmiechu rozleje się już 23 listopada 2018r. w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego w Radomiu!

Zapraszamy wszystkich fanów nieszablonowych i ostrych żartów na ten wyjątkowy wieczór.

Tego dnia radomską publiczność będą bawić:

Jasiek Borkowski Najbardziej charakterystyczny standuper w Polsce, prawdziwy sawant komedii, człowiek, którego umysł działa w obszarach kwantowych. Ma za sobą występy telewizyjne w Comedy Central, TVP2, TVNie i tysiące oddanych fanów. Jego styl to niepowtarzalna mieszanka szczerej zadumy nad światem i anegdot, w którym codzienne sytuacje eksplodują prawdzwe wykwity szaleństwa. Humor zdecydowanie nie dla oceniających po pozorach, a nawet po ozorach (cielęcych).

Darek Gadowski Człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić co ciekawego się wydarzy. Krytyk tradycji i obyczajów. Unika ludzi bez poczucia humoru.

Jacek Stramik
Człowiek dwóch porządków, klasycznego - pełnego erudycji, odniesień i zamiłowania do dzieci z harfami oraz hedonistycznego - pełnego brudu, profanacji i upadania a głupiego sobie ryja rozbijania. Składa się to wszystko na komedię bez większych kompromisów, wymagającą więcej od widza, a na samym końcu niesamowicie zabawną.

Pierwsza Tura:
Start 18.00-20.00
Druga Tura:
Start 21.00-23.00

W przerwie pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu przeprowadzą licytację psów, które będzie można zaadoptować.

Dodatkowo cały dochód ze sprzedaży zimnych napojów zostanie przeznaczony na zakup karmy dla zwierząt!

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia do 16 lat pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Do Trzech Razy Sztuka czyli Stand-Up w Radomiu

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up