stand-up

Fabryka Stand-Upu Rafał Banaś Tomek Kołecki i Adam van Bendler

stand-up

Fabryka Stand-Upu Rafał Banaś Tomek Kołecki i Adam van Bendler

Fabryka Stand-Upu Rafał Banaś Tomek Kołecki i Adam van Bendler - Bilety na stand-up

RAFAŁ BANAŚ- trener pływania i ŻYCIA, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz występuje solo, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań. Zwycięzca pierwszej "areny stand-uperów" (rywalizacji komików o najlepszy występ). Występował na jednej scenie między innymi z Abelardem Gizą, Kacprem Rucińskim, Grzegorzem Halamą i Czarkiem Pazurą!

TOMEK KOŁECKI- najmłodszy komik w Polsce. Przygodę ze stand-upem zaczął w wieku 16 lat. Jest zdziwiony, że potrafi rozśmieszyć dorosłych, ale jara się tym. Nie boi się mówić na głos tego, co uważa na temat szkoły. Kontrowersja, szczerość i dystans nieodłącznie mu towarzyszą, również poza sceną. Na koncie ma występy w całej Polsce- m.in. udział w programie telewizyjnym "Tylko dla dorosłych", jak również występ u Kuby Wojewódzkiego.

ADAM VAN BENDLER- komik z Trójmiasta, producent ambitnych i przezabawnych klipów na YouTube. Pierwsze kroki na scenie stawiał pod okiem Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego. Wyrósł na stand-upera nie bojącego się żadnej publiki. Bardzo charyzmatyczny człowiek o wielkim sercu i jeszcze większym nosie. Jego nowy program sieje spustoszenie na scenach całego kraju.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Fabryka Stand-Upu Rafał Banaś Tomek Kołecki i Adam van Bendler

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up