stand-up

Festiwal Wrocek 2019: Adam van Bendler

stand-up

Festiwal Wrocek 2019: Adam van Bendler

Festiwal Wrocek 2019: Adam van Bendler - Bilety na stand-up

Stand-up na Wrocku: Adam van Bendler

Drodzy mężczyźni! Przed wami jedyna i niepowtarzalna okazja, by zafundować swojej lepszej połowie niepowtarzalny prezent na Dzień Kobiet! Już 8 marca dla wszystkich pięknych Pań (i nie tylko!) na scenie Festiwalu Wrocek wystąpi genialny Adam van Bendler!

Adam van Bendler to charyzmatyczny i pełen wyrazu stand-uper z wieloletnim doświadczeniem. Ma za sobą kilkaset występów w całej Polsce i dziesiątki tysięcy ludzi rozłożonych na łopatki przez cięty dowcip. Co roku pojawia się na największych imprezach komediowych w kraju. Swoje życiowe przeżycia przekuwa w błyskotliwe, bawiące do łez anegdoty. A wszystko opowiadane z charakterystyczną dla niego ekspresją oraz doskonałym kontaktem z publiką. "Światło w tunelu" jest jego nowym, czwartym już programem. Zdecydowanie nie możecie przegapić tego występu!

Na Stand-up na Wrocku zapraszamy w piątek, 8 marca, na godz. 20:00 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Bilety w cenie 30 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety dostępne w SKS od godziny 19:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Wrocek 2019: Adam van Bendler

Zarówno prowadzący, open-micer i support Adama bardzo dobrze wypadli. Sam Adam zmiażdżył mnie, karmiąc przez godzinę żartami, żeby na samym końcu spuścić na nas emocjonalną bombę. Brawo!
Adam bezbłędny a jeszcze występ z nim na scenie to dopiero coś. Pozdro od ochroniarza ;)
Adam jak zawsze trzyma wysoki poziom. genialny występ. Support także bardzo fajny.
Świetny klimat, świetna zabawa!!!
Super zabawa. Z każdym kolejnym wykonawcą było jeszcze lepiej, a Adam jak zawsze - rozwalił system :D
Adam jak zawsze nie zawiódł :)
Super występ dawno się tak nie bawiłam
Było jak zawsze świetnie!! ❤️
Genialna impreza! Adam jak zawsze rewelacyjny, ale też wielkim odkryciem był dla nas Filip, który ubawił nas do łez :D gorąco polecam :)
Super program. Zaskakująca końcówka jak na stand up. Ale daje do myślenia. Polecam.
Połączenie śmiechu.i płaczu. Wzruszajacy i pełen refleksji występ. Najlepszy stand-up na jakim byłam do tej pory.
Nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobrze. Polecam!

Polecane z kategorii stand up