stand-up

Festiwal Wrocek 11.2019: Adam van Bendler

stand-up

Festiwal Wrocek 11.2019: Adam van Bendler

Festiwal Wrocek 11.2019: Adam van Bendler - Bilety na stand-up

Po wakacyjnej sielance czas wrócić do nieco mniej kolorowej rzeczywistości. Na szczęście Festiwal Wrocek pomoże Wam spojrzeć na to wszystko z nieco bardziej humorystycznej perspektywy. W dniu 17 listopada po raz kolejny będziemy gościć na naszej scenie Adama van Bendlera!

Adam to człowiek orkiestra. Mistrz w prowadzeniu swojej publiczności przez emocjonalny rollercoaster. W jednej chwili rozbawia do łez ironiczną parodią, by zaraz potem przejść do słodkogorzkiej konkluzji na temat otaczającej nas rzeczywistości. Znany ze swojej barwnej prezencji i dynamicznej nawijki, nie pozwoli Wam znaleźć nawet chwili na oddech pomiędzy jednym atakiem niekontrolowanego śmiechu a drugim. Będzie nas zabawiał swoim programem “Światło w tunelu”. Nie może was zabraknąć!

Jako jego support wystąpi Damian Skóra. Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-upera według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech.

Na Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 17 listopada, na godz. 19:00 do Hotelu Ibis na placu Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu (tuż obok dworca głównego PKP). Bilety w cenie 30/40 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. W dniu koncertu bilety dostępne w miejscu wydarzenia od godziny 18:00. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Wrocek 11.2019: Adam van Bendler

Co tu dużo mówić ,było super!!!!!!!!!!!!!
Dobra organizacja i wspaniali występujący.
Rewelacja, przepona boli od śmiechu. Ostatnie słowa jednak sprawiły, że zachciało mi się płakać...
Bardzo dobry występ Adam świetnie wystąpił ludzie płakali ze śmiechu. Skóra też dał dobry występ. Następnym razem też ide!
Ogólnie rzecz biorąc, solidny występ, ale Bendler ma problemy z poruszaniem się między tonami - historie o seksie, piciu itp. i nagle opowieść o randce z dziewczyną z zespołem Downa z poważnym morałem, by nie oceniać książki po okładce, czy ta końcowa o śmierci matki. Jest pewien dysonans.
Mega imprezka ! POLECAM na przyszłość
Super klimat program dość dobry ale mógłby być lepszy jedyny minus brak miejsc w pierwszym rzędzie ale i tak było super support był nawet udany
SUPER ! Polecam każdemu :)
super się bawiłam!
Występ był fenomenalny. 2h śmiechu, warto uczestniczyć w takich eventach. Oraz plus za organizacje wydarzenia, która przebiegła sprawnie(szatnie, sala, wyjście z sali).
Świetny występ. Zarówno support jak i główny program bawiły do łez. Adam nie wdawał się w dyskusje z krzyczącymi bezsensowne hasła widzami co nie pozwoliło im na przeszkodzenie w występie i był w stanie zrealizować cały program do końca. Serdecznie polecam :)
Zajebista sprawa, polecam wszystkim :)
Adam nie zawiódł, jak zwykle :) Świetny występ Damiana Skóry :)
Bardzo fajny i śmieszny występ, jak będzie jeszcze jakiś stand up to chętnie przyjdę.
Najlepszy stand-up na jakim do tej pory byłem. Oba występy mega fajne.
Adam w formie. To lubię! Super było!
Kozak! Dawno tak się nie ubawilem, dosłownie kładlismy się ze śmiechu :)

Polecane z kategorii stand up