stand-up

Festiwal Wrocek 2019: Stand-up improwizowany - Wrocławski Kwiz

stand-up

Festiwal Wrocek 2019: Stand-up improwizowany - Wrocławski Kwiz

Festiwal Wrocek 2019: Stand-up improwizowany - Wrocławski Kwiz - Bilety na stand-up

Stand-Up Improwizowany na Wrocku: Wrocławski Kwiz

Nie można wygrać, nie biorąc udziału w rozgrywce! Zapraszamy na Wrocławski Kwiz: niezapomniany wieczór ze stand-upem improwizowanym. Pięciu komików stanie w szranki ze sobą w walce o miłość publiczności. Cały wieczór będzie bazował na corwd-work'u, improwizowanych żartach i interakcji z publicznością. Tematów do wypowiedzi będziecie dostarczać wy a nasi zawodnicy nie będą mieli czasu na przygotowanie. Zapiszcie wasze najlepsze pomysły, a nasi gladiatorzy zamienią Wrocławski Kwiz
w najśmieszniejszy jubel na jakim byłeś! Na polu bitwy czekać będą:

Adam Sobaniec - zwycięzca 1. Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3. Antrakt Stand-up Festiwalu. Jest jedynym człowiekiem na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Adam lubi mocne żarty, jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie.

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas.

Ryszard Mazur - kawał chłopa, nie z Mazur, a z Wałbrzycha. Wiecznie głodny, poszukuje nowych żartów do przetrawienia, jak ich nie znajdzie, przegryza rozczarowanie kiełbasą z kieszeni. Osobiście uważa, że ma korzenie hiszpańskie albo francuskie, ale kogo to obchodzi, przecież w tych krajach wszyscy imigranci wyglądają tak samo.

Grzegorz Wójtowicz - laureat tegorocznej „Kuźni Stand Up’u”. Występował w 3 sezonie Comedy Club w Comedy Central. Pochodzący z Kędzierzyna-Koźla, młody człowiek, który swoje aktualnie życie związał z aktywnym komediowo Wrocławiem. W głowie ma równie poukładane co spodnie w sklepie w którym pracuje. Zapytany w jednym z wywiadów, aby opisał swoją osobę w 2 słowach odparł „Kasjer-sprzedawca”.

Kamil Ozimiński - związany z grupą Stand-up Łódź. Jeśli istnieje temat, z którego każdy chciałby się pośmiać, ale nie wypada, to możecie być pewni, że Kamil podchwyci ten motyw i zrobi z niego żart. Skutecznie drwi z tabu: kulturowego, społecznego, historycznego i innych, jakie napotyka na swojej drodze. Jego żarty potrafią wprawić
w zakłopotanie, by chwilę później, ze zdwojoną siłą, rozbawić do łez. Przygotujcie się więc na sporą dawkę niepoprawnego humoru.

Na Impro na Wrocku zapraszamy w czwartek, 6 czerwca, na godz. 18:00 do Klubu Firlej przy ulicy Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 10 zł dostępne na http://www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia. Program przeznaczony dla osób dorosłych.

Stand-Up Improwizowany na Wrocku to impreza odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Wrocek 2019: Stand-up improwizowany - Wrocławski Kwiz

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up