stand-up

Festiwal Wrocek 26.01.2020: Urodziny Wrocławskiego StandUp-u

stand-up

Festiwal Wrocek 26.01.2020: Urodziny Wrocławskiego StandUp-u

Festiwal Wrocek 26.01.2020: Urodziny Wrocławskiego StandUp-u - Bilety na stand-up

Jak świętować rocznicę, to tylko na początku Nowego Roku!

Zapraszamy wszystkich serdecznie na wydarzenie z okazji urodzin wrocławskiego standupu! Aby umilić Wam wieczór, zaprosiliśmy dla Was aż trzech artystów. A oto ich krótka prezentacja:

Jakub Poczęty - czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

Juliusz Sipika - niepełnosprawny komik z Łodzi. Zajmuje się stand-upem od trzech lat. W swoim programie łączy absurdalne przemyślenia na temat świata z prozą dnia codziennego. Występował już kilka razy w różnych miejscach podobno są ludzie, którym to się podobało. Lubi guacamole.

Michał Juszczak - lider Wrocławski Stand-up. Opowiadaniem żartów zajmuje się od pięciu lat. Jest też członkiem grupy improwizacyjnej Nice Guys. Półfinalista 1 edycji Finału Ligi Roast Battle. Przy tej mieszance będziecie mogli zobaczyć jego dość dziwną wyobraźnię i to, co go denerwuje. Bez taryfy ulgowej dla siebie i innych. Przede wszystkim dla innych. I siebie.

Stand-up na Wrocku zapraszamy w czwartek, 26 stycznia, na godz. 19:00 do Hotelu Ibis na placu Konstytucji 3 Maja 3 we Wrocławiu (tuż obok dworca głównego PKP). Bilety w cenie 25/30 zł. Program przeznaczony dla osób dorosłych.
Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Festiwal Wrocek 26.01.2020: Urodziny Wrocławskiego StandUp-u

Wyśmienite zakończenie weekendu! Panowie zrobili dobrą robotę!
Świetna zabawa!

Polecane z kategorii stand up