Gdyńska Scena Stand-Up prezentuje: Adam Bendler z programem "Anatomia Pecha" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

stand-up

Gdyńska Scena Stand-Up prezentuje: Adam Bendler z programem "Anatomia Pecha"

stand-up

Gdyńska Scena Stand-Up prezentuje: Adam Bendler z programem "Anatomia Pecha"

Gdyńska Scena Stand-Up prezentuje: Adam Bendler z programem "Anatomia Pecha" - Bilety na stand-up

Adam Van Bendler - Komik z Trójmiasta z raperskim alter ego. Ponoć jest tak podobny do Adriena Brody, że mógłby być jego synem, gdyby ten miał dziecko z własną siostrą. Zaliczał epickie występy z Abelardem Gizą. Występował u Kuby Wojewódzkiego. Kocha zwierzęta. Nie boi się śmierci. Myśli samobójcze to jego hobby. W międzyczasie kręci filmy i teledyski. Nowy program Adama to kolejna piekielna przejażdżka wagonikiem po torach jego własnej niefrasobliwości. Pęd historii zaciera granicę pomiędzy głupotą a pechem a zwroty akcji, niby surrealistyczne, a jednak wciąż podejrzanie bliskie Twojej duszy. To trzeba usłyszeć na własne oczy.

Supportować Adama będzie Harry Zalewski. Mąż, ojciec, katolik. Zapytany, czy jest pantoflarzem odpowiada: "Żona każe mi mówić, że nie". Potrafi powiedzieć w 14 językach "to nie moja wina". Motto jego kariery stand-upowej brzmi "Liczą się chęci".

Serdecznie zapraszamy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Przepiękny wieczór. Wszyscy występujący na wysokim poziomie,a Adam po prostu MISTRZOSTWO!!!
Fantastycznie, więcej tego typu imprez.
Świwtnie zorganizowana impreza, super obsługa no i same występy- bomba! :)
fatnastico :)

Polecane