stand-up

Grzegorz Dolniak

stand-up

Grzegorz Dolniak

Grzegorz Dolniak - Bilety na stand-up

Grzegorz Dolniak | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

"Flashback" to najnowszy program Grzegorza Dolniaka. Tym razem komik rozprawi się ze wspomnieniami z cudownych lat '90 i początków XXI wieku, opowie nam swoje flashbacki z życia na blokowisku szarym jak pogoda w Rewalu na pierwszym od dziesięciu lat urlopie i postara się sprawdzić ile z tego znajduje swoje odbicie w czasach dzisiejszych i dlaczego "kiedyś to były czasy", a teraz to zwykła bida z nyndzą i Polacy na kolanach.

Grzegorz Dolniak - szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Od lat związany ze sceną, najpierw w kabarecie Szarpanina, dziś solowo w stand-upie i zespołowo w teatrze improwizacji Damy na Pany. Jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK i założycielem warszawskiej Centralnej Spółdzielni Komediowej. Stale współpracuje z TVP2 i TVP Rozrywka, gościnnie pojawia się także w programach rozrywkowych na antenie innych stacji telewizyjnych: Polsat, TV Puls, TVN.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacyjny występ!!!
Fantastyczny występ! Fantastycznie spędzony czas. Już dawno tak się nie uśmiałam. Gorąco polecam!!!
Rewelacja warto się wybrać śmiało poszłabym jeszcze raz
Wspaniały występ, błyskotliwość i inteligencja sceniczna Grzegorza przyprawiała nas o niekończący się atak śmiechu:) Do zobaczenia

Polecane