stand-up

Improwizowane Show - To Mało Powiedziane

stand-up

Improwizowane Show - To Mało Powiedziane

Improwizowane Show - To Mało Powiedziane - Bilety na stand-up

Jeśli nie wierzysz, że śmieszny skecz można stworzyć na żywo, bez przygotowania, to nie może Cię zabraknąć na tym występie!

Improwizowane Show to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza.

Co więcej, sam będziesz miał wpływ na tworzenie komediowych scenek. Jak? Przed każdą sceną poprosimy Cię o sugestie, a następnie do nich zagramy. Będzie nieprzewidywalnie, zabawnie i niepoprawnie!

Kim jesteśmy? Nazywamy się To Mało Powiedziane i zajmujemy się improwizacją komediową. Co to znaczy? Że tworzymy cuda z sugestii publiczności. Wychodząc na scenę, nigdy nie wiemy, co się wydarzy. Na oczy nie widzieliśmy scenariusza i nie wiemy, co to duble.

By grać, używamy spontaniczności i uważnej obserwacji. Dajecie nam swoje inspiracje – może to być słowo, ruch, dźwięk – a my wrzucamy to do czarodziejskiego kapelusza naszych głów i po chwili wyciągamy z tego idealnie skrojoną komedię. Macie rację, to wszystko jest na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nigdy nie zagraliśmy dwóch takich samych spektakli. Masz zatem pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co Ty.

Zapnij pasy, bo zabierzemy Cię w świat komedii, jakiej jeszcze nie poznałeś!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Opole

Recenzje Improwizowane Show - To Mało Powiedziane

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up