Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

stand-up

Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy

stand-up

Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy

Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy - Bilety na stand-up

Juwenalia Krakowskie nie mogą się odbyć bez wyboru Najmilszej Studentki Krakowa. O ten zaszczytny tytuł reprezentantki krakowskich uczelni wyższych będą walczyć podczas zabawnych konkurencji na scenie Klubu Studio, zaś całość wydarzenia poprowadzi znany m.in. z Grupy AD HOC i Kabaretu PUK Alan Pakosz.

Po wyborze laureatki odbędzie się Wieczór Stand-up Comedy prowadzony przez Katarzynę Piasecką. Swoje programy przedstawią natomiast Rafał Rutkowski oraz Darek Gadowski.

Katarzyna Piasecka – królowa stand-upu w Polsce. Od lat na scenie. Jak nikt inny radzi sobie z widownią. Żywy, emocjonalny kontakt z publicznością to jej znak rozpoznawczy. Obok tego oferuje niezmiernie interesujące spostrzeżenia w kwestiach obyczajowych i różnic między kobietami a mężczyznami.

Rafał Rutkowski – jedyny stand-uper wśród aktorów. Przybliża publiczności życie faceta po czterdziestce. Bacznie obserwuje życie społeczno-polityczne, a także dzieli się spostrzeżeniami charakteryzującymi dojrzałą głowę rodziny starającą odnaleźć się w trudnych rolach męża i ojca. Wielokrotnie występował ze swoim programem stand-up comedy w TVP2 w programie "Tylko Dla Dorosłych.

Dariusz Gadowski – człowiek o wielu zainteresowaniach i znikomej wytrwałości. Baczny obserwator rzeczywistości. Wie, jak należy się zachować w danej sytuacji, ale uwielbia robić inaczej żeby sprawdzić, co ciekawego się wydarzy. Na scenie jest otwarty i szczery do bólu. Unika ludzi bez poczucia humoru. Należy do niespecjalnie dumnych mieszkańców Koszalina. Jest współzałożycielem tamtejszej sceny komediowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane