stand-up

Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy

stand-up

Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy

Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy - Bilety na stand-up

Juwenalia Krakowskie nie mogą się odbyć bez wyboru Najmilszej Studentki Krakowa. O ten zaszczytny tytuł reprezentantki krakowskich uczelni wyższych będą walczyć podczas zabawnych konkurencji na scenie Klubu Studio, zaś całość wydarzenia poprowadzi znany m.in. z Grupy AD HOC i Kabaretu PUK Alan Pakosz.

Po wyborze laureatki odbędzie się Wieczór Stand-up Comedy prowadzony przez Katarzynę Piasecką. Swoje programy przedstawią natomiast Rafał Rutkowski oraz Darek Gadowski.

Katarzyna Piasecka – królowa stand-upu w Polsce. Od lat na scenie. Jak nikt inny radzi sobie z widownią. Żywy, emocjonalny kontakt z publicznością to jej znak rozpoznawczy. Obok tego oferuje niezmiernie interesujące spostrzeżenia w kwestiach obyczajowych i różnic między kobietami a mężczyznami.

Rafał Rutkowski – jedyny stand-uper wśród aktorów. Przybliża publiczności życie faceta po czterdziestce. Bacznie obserwuje życie społeczno-polityczne, a także dzieli się spostrzeżeniami charakteryzującymi dojrzałą głowę rodziny starającą odnaleźć się w trudnych rolach męża i ojca. Wielokrotnie występował ze swoim programem stand-up comedy w TVP2 w programie "Tylko Dla Dorosłych.

Dariusz Gadowski – człowiek o wielu zainteresowaniach i znikomej wytrwałości. Baczny obserwator rzeczywistości. Wie, jak należy się zachować w danej sytuacji, ale uwielbia robić inaczej żeby sprawdzić, co ciekawego się wydarzy. Na scenie jest otwarty i szczery do bólu. Unika ludzi bez poczucia humoru. Należy do niespecjalnie dumnych mieszkańców Koszalina. Jest współzałożycielem tamtejszej sceny komediowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Juwenaliowy Wieczór Stand Up Comedy

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up