stand-up

Kacper Ruciński

stand-up

Kacper Ruciński

Kacper Ruciński - Bilety na stand-up

Kacper Ruciński od zawsze lubił rozbawiać ludzi i miał ciągoty do występowania na scenie. W szkole średniej chodził na kółka teatralne, brał udział w konkursach recytatorskich i występował w młodzieżowych teatrach. Marzył, żeby zostać aktorem lub piłkarzem, ale mama była przeciwna jego treningom w Pomezanii Malbork. Dwa razy podchodził do rekrutacji w Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Choć przygotowywał się do nich na warsztatach aktorskich, to ostatecznie nie został przyjęty, a studiowanie kontynuował na kierunku Turystyka i Rekreacja w gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Kacper Ruciński - Testy nowego programu

WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Kacper Ruciński

Support świetny
Było zabawnie,polecamy,warto,dużo śmiechu.
Goście zabawy 03.10.2021 20:03
Świetna zabawa przez 1,5 godziny! Kacper świetny, ale i support Czarek wymiatał! Plus fajny klimatyczny lokal.
Było bardzo śmoesznie
Super wystep`, swietny before Czarka Sikory!
Występ uważam za jak najbardziej udany. Zarówno Kacper jak i Czarek dali czadu ;) mile się zaskoczyłam i mam nadzieję, że wkrótce podobni gości odwiedzą Bilgoraj. 5/5
Super występ. Więcej takich
Kacper jak zwykle wymiata.
Jak zawsze Kacper zajebisty
Zabawnie, nie zawiodłam się. Sztos występ
Jak na Stand-upera o tak dużym doświadczeniu i rozpoznawalności, niestety tym razem Pan Kacper zawiódł. Przede wszystkim jego występ był bardzo krótki i nie zdążył się na dobre rozkręcić. Całość wydarzenia trwała niecałe 1,5h gdzie były dwa support. Ponadto supportujący Pana Rucińskiego komik był dużo śmieszniejszy, a głównej gwieździe jedyne co wyszło to wymiana zdań z osobą z widowni nt. kongresu wiedeńskiego.
Super zabawa :)
super występ, dużo śmiechu, support w postaci Czarka- dobry wybór :) trochę za długo ciągnięty temat z osobą z widowni, robiło się to dość nudne, ale poza tym- wszystko na plus! polecam
Po prostu mega bomba śmiechu.Polecam
Mega występ , Polecam wszystkim
Bardzo dobry występ. Kacper jak zawsze świetnie, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczony prowadzącym. Fajne żarty, dobra interakcja z publiką i przede wszystkim czuć tę energię. Jeden z najlepszych stand-upów na jakich bylem. Trzymać tak dalej.
Świetny występ, zdecydowanie polecam!
40 minut trwała bezsensowna rozmowa z publicznością bardzo słaby występ, jestem rozczarowana
Ewelina 09.09.2021 14:33
Kacper Ruciński - jego mocną stroną jest interakcja z publicznością. Zawsze gotowy na cientą ripostę, jednocześnie potrafi zignorować "wschodzące gwiazdy z publiczności". Razem z nim występował jeden z lepszych supportów jakie słyszałem. Będzie jeszcze o nim głośno. Serdecznie Pozdrawiam.
Grzegorz 08.09.2021 10:48
Kacper to jeden z moich ulubionych stand-uperów, chadzam na jego wszystkie występy i z niepokojem patrze jak obniża pozom. Dalej ma wielki potencjał co widać przy improwizowanych rozmowach z publiką ale teksty to trzeba by dopracować. Temat przewodni niemal całego występu: ru**anie. Kacper stać Cię na więcej!!
super wydarzenie, dobra zabawa
Izabela 07.09.2021 09:00
Było spoko, na początku staliśmy ale obsługa klubu przyniosła krzesła i w sumie okazało się że mieliśmy najlepsze miejsca.
Nie był to najlepszy program Kacpra, ale nadal świetny :) Czarek też świetny :D pośmiane. Czarka pozdrawia tancerz i burdel mama :)
HipsMaster 07.09.2021 08:31
Mega fajny występ. Śmiechu co nie miara.😆 Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy Kacpra ☺️
Super było! Bardzo dobrze zorganizowany występ, uśmiałam się do łez! :)
Kacper jest niesamowity, stand up na poziomie, nie tylko same ku..wy, potrafi genialnie pokazać nas nie w krzywym zwierciadle, ale w pokrzywionej lupie ;) dla mnie mistrz, nie - profesor standupu
Występ przezabawny.
Spodziewałam się czegoś lepszego 🤷
Spędziałam świetny wieczór. Uśmiałam się do łez. Polecam serdecznie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up