stand-up

Komik out: Get Bitches, Fuck Money!

stand-up

Komik out: Get Bitches, Fuck Money!

Komik out: Get Bitches, Fuck Money! - Bilety na stand-up

Wóda, dziwki, koks. Do tego góra hajsu. Kto by nie chciał takiego życia? Wolicie zwykłą egzystencję?! Odstawić dzieci do szkoły, wcześniej dać rutynowego buziaka małżonce? Wciąż rozpoczynać ten sam dzień w fabryce produktów ludziopodonnych, jaką w większości jest Ziemia? W większości, bo zostały jeszcze bastiony autentyczności. Bastiony zamieszkiwane przez osoby, które nie wstydzą się swoich celów, pragnień i potrzeb. Te osoby to komicy. A te cele, pragnienia i potrzeby to wóda, dziwki, koks. Do tego góra hajsu.

24 września w Tropsie o tym będą mówić, tak będą się zachowywać i w ten sposób będą wyglądać następujący komicy:

Abelard Giza
Błażej Krajewski
Bartosz Zalewski
Jasiek Borkowski
Darek Gadowski
Piotr Popek
Tomasz Boras
Jacek Stramik (pełniący funkcję gospodarza sceny i wieczoru)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Komik out: Get Bitches, Fuck Money!

Wszystko super gdyby nie prowadzący. Odkąd zaczęłam chodzić na stand-upy to po prostu Stramik jest jednym z standupowców, który wg mnie prezentuje żenujący i nieśmieszny poziom żartów. No i panowie, wraz z trwaniem imprezy było widać, że za kulisami leje się coraz więcej alkoholu - Popek wyszedł na scenę po prostu spity. Giza, Krajewski, Zalewski trzymali poziom, Gadowskiego przyznam że nie pamiętam. Ale reszta to nieporozumienie. Pomysł z przebierankami zacny.
Za krótkie wydarzenie jak na tyle komików. Klimat I pomysł super, lecz gdyby temat nie byłby aż tak oklepany to mogłoby być ciekawiej.
SUPER występ!!! GIZA, ZALEWSKI, BORAS, STRAMIK chcemy wiecej!!!
Wydarzenie na najwyższym poziomie! Na Pełnym Lansie! Świetni komicy, super muza!!! Mam nadzieję, że będzie druga edycja! Strzał w dziesiątkę!
Świetny wieczór, pełen "wyszukanego" humoru :-)
Mega!! Super klimat widownia i oczywiście występujący :)
Najzabawniejsi komicy w jednym miejscu. Świetne występy. To jest to czego oczekiwałam, a nawet więcej. Czekam na kolejne wydarzenia :)
Było super! Futra i oksy zrobiły robotę. Nikt nie smucił konia. Muza też ekstra- chciałoby się więcej wstawek.
Wszyscy się postarali poza Abelardem. 10 czy 15 minut to odrobinę za mało. Wszyscy czekali na więcej z jego strony. Ostatnio było dużo, dużo lepiej. Impreza na 5. Abelard do poprawy.
Super stand-up, dobra organizacja.
Niezapomniany wieczór!
Atmnosfera w TROPS jak zawsze na plus :) Nie dało się nudzić przy takich występach, nikt nie smucił konia! Oby tak dalej :)
Pod względem artystycznym super. Jedna gwiazdka mniej ze względu na organizację. Krzesła ustawione tak ciasno że nie idzie przejść

Polecane z kategorii stand up