stand-up

Kryształy 2

stand-up

Kryształy 2

Kryształy 2 - Bilety na stand-up

Kryształy powracają z nowymi, świeżutkimi materiałami!

Jacek Stramik - Rodem z Koszalina, osiadły w Poznaniu, współautor książki "Łapy precz od żartów" (z Abelardem Gizą). Lubi wzbudzać kontrowersje, dzielić publiczność na tych, którzy go rozumieją i kaczych łbów, którzy powinni zostać w domach.

Jasiek Borkowski - Nieodrodny syn warszawskiej Ochoty, ubiorem sprytnie zmusza do opuszczenia mentalnej gardy, tylko by wyprowadzić celny cios w centrum jestestwa. Najbardziej charakterystyczny i melancholijny komik w Polsce.

Darek Gadowski - Czysta koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na smutną rzeczywistość. Jego stand-up napędzany na równi frustracją, inwencją i czystym relaksem wzbudza zasłużone reakcje w całym kraju.

Bartosz Zalewski - Wywodzi się z Wrocławia, a swoje występy z tradycji maksymalizacji absurdu. Świat przedstawiony w jego występach jest krzywym zwierciadłem wystarczająco krzywej rzeczywistości, na dodatek ktoś jeszcze na nim posypał.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kryształy 2

Klimatyczne miejsce z bardzo dobrymi występami. 2 godziny śmiechu.
Bylo super, wróciłem do domu w lepszym humorze :)
Uwielbiam Stan-up, kilka występów live i internetowych mam za sobą, wiem, że ma on swoje prawa, ale... nie obniżajcie lotów pliss, ( Kryształy wiedzą o czym mowa mam nadzieję) parę żartów już było w Poznaniu wcześniej , poza tym po dłuższej teraz przerwie na pewno wrócę.
Fantastyczna atmosfera stworzona przez tych 4 ARTYSTOW dala mi wiele smiechu i radosci 😄 pozostaje czekac na krysztaly 3. Dzieki i do zobaczenia!
Super, uśmiałam się jak nigdy!
Super wieczór!
Gadowski the best, reszta też całkiem spoko ;)
ojermann 25.11.2019 10:18

Polecane z kategorii stand up