stand-up

Letnia Gala Stand-up Comedy

stand-up

Letnia Gala Stand-up Comedy

Letnia Gala Stand-up Comedy - Bilety na stand-up

W postapokaliptycznym świecie, gdzie wszystko jawi się w ciemnych barwach, a przyszłość jest niepewna – pojawiają się oni. Cali w bieli. A przynajmniej – uzbrojeni w wyjątkowe i wysublimowane poczucie humoru, które pozwoli Ci zapomnieć o lockdownie, o skitranym w szafkach makaronie i traumie wywołanej brakiem papieru toaletowego.

Czołówka polskiego stand-upu, niezwykłe osobowości – razem! Dla Was, podczas Letniej Gali Stand-up Comedy. Wreszcie, na żywo! Młodzi (prawie wszyscy), gniewni (ojjjj, wszyscy), piękni (w sumie tylko ona), a do tego piekielnie zdolni!

Na jednej, letniej scenie spotkają się z Wami: Olka Szczęśniak, Adam van Bendler, Błażej Krajewski, Rafał Rutkowski i Darek Gadowski. Nie może Was zabraknąć! To będzie niezapomniana noc!

WAŻNE INFORMACJE:
– Wstęp na wydarzenie możliwy wyłącznie w maseczce ochronnej lub przyłbicy. Uprzejmie prosimy o bezwzględne stosowanie się do wytycznych dla widzów związanych z epidemią wirusa SARS-CoV-2 w Polsce zawartymi w regulaminie na stronie organizatora. Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu:
– Wstęp na wydarzenie możliwy wyłącznie z wypełnionym czytelnie Oświadczeniem Uczestnika Imprezy dostępnym na stronie organizatora: www.stageproduction.pl
– Wydarzenie jest dla osób powyżej 16 lat.
– Obowiązuje zakaz rejestracji wydarzenia w formie audio i video.
– Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób przeszkadzających innym widzom, a także osób nie przestrzegających regulaminu, bez możliwości zwrotu za bilety.

OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA - wypełnij je i zabierz ze sobą na wydarzenie!
Kołobrzeg: https://tiny.pl/7dflw
Płock: https://tiny.pl/7ds8l
Giżycko: https://tiny.pl/7ds8n

Regulamin: https://tiny.pl/7dfld

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Letnia Gala Stand-up Comedy

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up