stand-up

Lobo StandsUp

stand-up

Lobo StandsUp

Lobo StandsUp - Bilety na stand-up

Lobo StandsUp w Barze Czystym!

Gdy zawodowy fighter bierze się za organizację sceny StandUpowej, to wiedzcie, że wszystkie chwyty będą dozwolone! Maciej Lobo Linke, zbir, mistrz sztuk walki, komik ekstremalny i przede wszystkim tatuś, znudzony już całą tą pandemią i żądny wrażeń, znów wbija z bara do baru, by śmieszyć, obrażać i rzucać Wam na pastwę swoich znakomitych gości. A może odwrotnie?

Humor czysty, przebadany i sprawdzony, więc zarazić możesz się co najwyżej dobrym nastrojem!

Wbijaj!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lobo StandsUp

Chłopaki jak zwykle dali radę i skutecznie rozśmieszyli publikę, ale tym razem ta ostatnia wypadła tragicznie. Kilka osób mogło zostać w domu lub przy barze. Kolesiostwo zabija cały wysiłek organizacyjny włożony w przygotowanie takich imprez.
Mateusz 13.09.2021 12:21
Było super, jak zawsze 😁
Bartosz 13.09.2021 10:16
Łącznie pięć występów + Lobo. Przez większość czasu chłopaki dostarczyli wszystkim sporej dawki śmiechu, ale były też momenty ciszy. Każdy ma prawo do gorszego dnia albo słabszych dowcipów, dlatego generalnie oceniam bardzo dobrze.
Mateusz 26.07.2021 17:49
Polecam- nie znałem wcześniej Pana Lobo z występów- pozytywnie mnie zaskoczył jego styl. OM też udźwignęli temat- szczególnie kolega opowiadający o stopach. Cezary Ponttefski- no tu nie było zaskoczenia- świetny występ w jego unikalnym stylu. Bez pośpiechu, bez nadęcia, ale za to z nieprzepisową dawką błyskotliwego humoru:) Jedyny minus to brak klimy- ale to niestety norma w małych lokalach w okresie letnim.
Bodom 26.07.2021 13:50
Ciekawe wydarzenie, dużo śmiechu, cudowna atmosfera. Minus jedna gwiazdka za przygotowanie lokalu - ktoś kiedyś musiał coś rozlać, a ktoś inny zapomniał dobrze umyć podłogę. W efekcie dostałem na podeszwę super glue w gratisie.
Mati 15.06.2021 17:13
Świetne wydarzenie, prawie jak prywatny występ, z klimatem, nie zlot na kilka tysięcy osób
betty 14.06.2021 13:58

Polecane z kategorii stand up