Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

Music Lotek - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Music Lotek to jedyny w swoim rodzaju komediowy teleturniej muzyczny prowadzony przez popularnego i nieprzewidywalnego stand-upera – Łukasza „Lotka” Lodkowskiego.

W każdym odcinku dwie 3-osobowe drużyny zmierzą się w zabawnych i nieprzewidywalnych konkurencjach z zakresu wiedzy o muzyce i umiejętności wokalnych. Jednak nie o wiedzę czy o umiejętności tu chodzi, lecz o dobrą zabawę!

Masz niepowtarzalną okazję wziąć udział w najbardziej nieprzewidywalnym teleturnieju muzycznym i zobaczyć realizację programu telewizyjnego od kuchni.

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Music Lotek

Strasznie nudne!
Marta 08.07.2022 21:13
Kupując bilet, nie przeczytałam nigdzie że to nagranie programu … ankiety do wypełnienia przed wejściem itp. Miejsca nienumerowane, ale Pani z obsługi intensywnie przesadzała ludzi jak chciała. Po 15minutach opóźnienia, informacja o kolejnych 15 minutach (problemy techniczne). Zrezygnowałam, nie widziałam programu, kiepska atmosfera, szanujmy swój czas.
Ewa 08.07.2022 19:53
Poziom programu bardzo niski. Opóźnienie ponad godzinne. Na koniec została garstka ludzi.
grzana 08.07.2022 12:56
Występ super, powodzenia Lotek ! Ale 2 h opóźnienie to jakiś żart, brak informacji od produkcji. Na bilecie rozpoczęcie 19^, finalnie 21^ Wspomnę, jeszcze że dzwoniłam do organizatora brak informacji o opóźnieniach. Dramat organizacyjny ;) 😉 Do poprawy . A jeżeli to jest norma należy powiadomić uczestników o tak dużych opóźnieniach i wyjść do nich z jaką kolwiek rzetelna informacją. Szanujmy Nasz czas, wzajemnie. Dziękuję, Miłego dnia !
Widz 11.05.2022 14:47
Pomimo opóźnienia było super. Przed nagraniami można kupić sobie kawę czy coś na ząb. Co mnie zdziwiło ze nawet był ratownik medyczny więc były nawet takie szczegółu dopracowane.
Kate 11.05.2022 11:28

Polecane z kategorii stand up