stand-up

MULATKA - Stand-up

stand-up

MULATKA - Stand-up

MULATKA - Stand-up - Bilety na stand-up

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór komediowy! W ramach letnich 5. urodzin Stand-up Warmia oraz festiwalu 26. Mazurskie Lato Kabaretowe "Mulatka" w ełckim amfiteatrze odbędzie się wieczór stand-up comedy, na którym komicy z całej Polski, nawet z tej B, zaprezentują swoje najnowsze oraz najlepsze żarty, czyli takie Testy i The Besty. To będzie mocny i niepowtarzalny wieczór! Jedyny taki skład w dziejach ludzkości.
Na scenie:
EWA BŁACHNIO
BARTOSZ ZALEWSKI
BŁAŻEJ KRAJEWSKI
MIESZKO MINKIEWICZ
RAFAŁ BANAŚ
TOMASZ BORAS BORKOWSKI
DAMIAN SKÓRA
JULIUSZ SIPIKA
FILIP PUZYR
ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
RYSZARD MAZUR
PIOTR PRZYTUŁA
MICHAŁ PŁONKA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: MULATKA - Stand-up

Poziom występów oceniam na średni. Prowadzący niejednokrotnie był zabawniejszy od komika. Najgorsze było to że ludzie z karnetami wypraszali z miejsc tych którzy mieli bilety tylko na jedno wejście co uważam za nie sprawiedliwe! Albo sprzedajemy bilety numerowane albo nie dla wszystkich a nie ktoś przychodzi 21.05 i rząda opuszczenia miejsca które zajełam godzinę wcześniej. Żart mało zabawny.
Iza 16.07.2021 19:00
Żenada i tandeta same przekleństwa zero poczucia smaku. Daleko im do pazury czy kryszaka. Porostu wyjdzie powie kurwa i tyle. Skecz pana który mówił o tym jak się zesral w majtki to była kpina . Skecz o minecie co tu dużo mówić trzeba czytać książki żeby mieć zasób słów i tematy a wyjdzie siema elki kurwa kurwa i tyle
Karol 16.07.2021 13:54
super występ
koolo 16.07.2021 10:34
Komicy super, co do organizacji to słabo. Osoby które kupiły karnety miały miejsca numerowane a te które kupiły bilet przez internet bez wyznaczonych miejsc.. co powodowało kłótnie między oglądającymi..
Paul 16.07.2021 08:46

Polecane z kategorii stand up