stand-up Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Marcin Zbigniew Wojciech i Stand-Up Kraków

stand-up Marcin Zbigniew Wojciech STAND-UP

Marcin Zbigniew Wojciech i Stand-Up Kraków

Marcin Zbigniew Wojciech i Stand-Up Kraków - Bilety na stand-up

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH- PREMIERA
Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up'er, występuje na scenie od 10 lat. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Zagra nowy program pełny autoironii, ciekawych obserwacji. Musisz go zobaczyć!

STAND-UP KRAKÓW Grzanka & Biskup & Wojciech

STAND-UP KRAKÓW to trzech gości konsekwentnie coraz mniej młodych ciałem, ale w dalszym ciągu niepokornych, zbuntowanych i młodych duchem. Trójca- Grzanka, Wojciech, Biskup to jedna wielka jazda bez trzymanki. Na ich występ składają się żarty z każdej możliwej tematyki niesione lekko tylko kontrolowaną anarchią. Zagrają swoje najlepsze teksty oraz nowe eksperymentalny materiał, parodie na żywo,improwizacje,anegdoty oraz czołgi Grzany! Musisz to zobaczyć

Tomek Biskup. Jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny.

Adam Grzanka. Sławny hutas, konferansjer, kabareciarz i fan metalu. W jednym. Aż dziwne, że się to wszystko mieści. Gada niby o niczym, ale jednak ciekawie. Magnetyczna osobowość i lata doświadczenia na scenie pozwalają Adamowi, zainteresować publiczność nawet najbardziej ulotnymi kwestiami.

PROGRAM TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje Marcin Zbigniew Wojciech i Stand-Up Kraków

Podobało nam sie, były gorszcze i lepsze momenty. Marcin Zbigniew Wojciech zdecydowanie najbardziej rozśmieszał, jako młody stand-uper świetnie sobie radzi - bedzie tylko lepiej. (mam nadzieje że nie bedzie sie onanizował do tego komentarza :) Adam Grzanka niewiele pozostawał w tyle. Dobra cena biletu.
bigo 20.01.2016 10:27
Mega beka !
DD 13.12.2013 11:35

Polecane z kategorii stand up