stand-up

Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz

stand-up

Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz

Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz - Bilety na stand-up

Zapraszamy na najgorętszy wieczór komediowy tych wakacji!

Start: 20:00

Otwarcie bramek: 18:30

23 lipca w Amfiteatrze we Władysławowie wystąpią:

Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Michał Kutek - Były adwokat wydalony dyscyplinarnie z palestry przez pasję do komedii. Parafrazując słowa Ryszarda Pejii „Gdyby stand-up był zbrodnią dożywocie by siedział”. Prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. "Luźna gaducha”. Na Youtube dostępne są także jego programy, które wypuścił w 2019 roku „Kryzys wieku młodego” i „Nowe rozdanie”.

Mieszko Minkiewicz, którego występ będzie zwieńczeniem jego Wielkiej Trasy Rowerowej która wynosi prawie 600 kilometrów!

Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 13 lat na scenie, występy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć.

Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności. Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając. O, taki właśnie. Ale poza tym głównie beka.

Prowadzenie:

Adam van Bendler

Support:

Paweł Bakteria


Bilety:

PULA I - 50 zł (do wyczerpania zapasów)

PULA II - 60 zł

LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!


*Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zabranie ze sobą środków ochrony osobistej obowiązujących w dniu wydarzenia.

*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.

*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.

*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.

*Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

*Bilety dla osób z certyfikatem szczepienia COVID-19 są dostępne wyłącznie dla osób które posiadają ważny certyfikat szczepienia który należy okazać przy wejściu na wydarzenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Michał Kutek, Paweł Chałupka, Mieszko Minkiewicz

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up