stand-up

POLIŻ Stand-up Mariusz Kałamaga & Robert Korólczyk & Marcin Zbigniew Wojciech

stand-up

POLIŻ Stand-up Mariusz Kałamaga & Robert Korólczyk & Marcin Zbigniew Wojciech

POLIŻ Stand-up Mariusz Kałamaga & Robert Korólczyk & Marcin Zbigniew Wojciech - Bilety na stand-up

MARIUSZ KAŁAMAGA- nikt dzisiaj nie ma innego skojarzenia człowieka o długich, czarnych włosach, w żółtym sweterku i grubych wełnianych kapciach jak z osobą Mariusza. Jest jak kabaret, który współtworzy czyli Łowcy.B. Szalony i nieobliczalny mistrz improwizacji oraz budowania absurdalnych sytuacji. W cudowny i właściwy dla siebie sposób budzi w ludziach sympatię oraz wyzwala w nich to, co skrywają pod maską powagi. Tym razem pojawi się ze swoim programem stand-up'owym.

ROBERT KORÓLCZYK - lider Kabaretu Młodych Panów. Rozbawiał miliony Polaków wcielając się w postać "górala" oraz "górnika Andrzeja". Po solowych sukcesach one man show Robert postawił również na stand-up,jego program jest szczery, dowcipny i błyskotliwy. Nie boi się poruszyć żadnego tematu i w sposób niezwykle zabawny i inteligentny opisuje rzeczywistość. .

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – wyjątkowa osobowość sceniczna, pełna charyzmy oraz entuzjazmu. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie a jego umiejętności do nawiązania szybkiego kontaktu z publicznością powodują, że cieszy się dużą sympatią wśród widzów. Występował w COMEDY CENTRAL oraz programie Dzięki Bogu już weekend. Jest członkiem Kabaretu 44-200 z Rybnika oraz grupy STAND-UP Kraków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje POLIŻ Stand-up Mariusz Kałamaga & Robert Korólczyk & Marcin Zbigniew Wojciech

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up