stand-up
Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

stand-up

Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego - Bilety na stand-up

Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego - Nowy Sącz Fabryka Klub Muzyczny | Kupuj Bilety Online

Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Nowy Sącz

Brak wydarzeń w: Nowy Sącz

Recenzje

Paweł Chałupka i program Ego absolutnie rozbawił i rozśmieszył nas we wtorkowy wieczór . Oby więcej razy odwiedzał Kraków bo chętnie wpadnę na kolejny repertuar.
Występ Pawła Chałupki genialny , niepowtarzalnie oryginalnie dobry. Mankamentem programu był występ komika, który występował przed Pawlem. Kupując bilety gość powinien być poinformowany o tym , że w planie programu jest godzinny nudny i nieśmieszny występ osoby na którą nie kupywalo się biletu , a przynajmniej zrobiło się to nie świadomie w cenie. Co do Pawła - powodzenia oby tak dalej! ;)
Klaudyna5991 03.11.2019 21:12
Jak najbardziej na + . Zabawnie , żarty w punkt. Polecam .
Petarda. Super program. Obśmiałem się jak norka. Przedskoczek Pawła też dał rady :D
goodman 19.10.2019 12:14
Świetny występ! Bardzo dobrze się bawiliśmy 🙂
Chałupka jak zawsze w formie!
Bela 17.10.2019 08:59
Mega. Polecam. Świetny wystep. Kupa śmiechu 👌😉😁
Paweł Chałupka i wszystko jasne....chyba TOP 5 w Polsce. Ta mimika, humor, gestykulacja....wszystko MEGA. Aż żałuję, że się skończyło...płakałem ze śmiechu. Wiadomo...trzeba lubić stand up. Całość występu wraz z supportem około 2 godzin. i można piwko wnieść. POLECAM
MISTRZOWSTWO
MEGAAAA !!!!!
Pośmiałem się, trochę mi brakowało dobrych tekstów, a za dużo wygłupiania się na scenie. Paweł i jego support byli przyjemni i mieli dobry kontakt z widownią, ale brakowało pikanterii (nie mylić z wulgarnością).
Bardzo fajny występ, czasem miałam wrażenie, że wątek był niedokończony, bo popłynął innym żartem po interakcji z publicznością, ale było bardzo zabawnie. Support takie 5/10, może się jeszcze musi obyć ze sceną, bo teksty spoko, z wykonaniem trochę słabiej.
Świetnie się bawiliśmy 😁
Monika 03.10.2019 18:30
Występ świetny, widoczność w BaRock dobra, szkoda że zamykali pub po występie, powinien być otwarty.
Rigel 03.10.2019 08:50
Było śmiesznie Pawełku tylko proszę następnym razem jeśli informujesz w wydarzeniu że będziesz o 20 to nie wychodź o 21 😎
Paulina 03.10.2019 08:27

Polecane

Nowy sącz inne wydarzenia