Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego - Słubice | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

stand-up

Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

stand-up

Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego

Stand-up: Paweł Chałupka z programem - Ego - Bilety na stand-up

Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Super
Super występ!! Polecam
Występ Pawła na mistrzowskim poziomie. 2,5 godziny śmiechu. Z mimiką i gestami przypomina "Mariolkę". Polecam każdemu.
MILENA 30.01.2020 08:27
Paweł - niesamowity gość! Polecam każdemu serdecznie, trzeba go zobaczyć na żywo!
Super występ !!! bardzo polecam !
polecam super
Mam zakwasy na twarzy 🤣🤣
Wprowadzanie Zoli jak zwykle spoko. Support, no cóż. Zaczyna, więc życzę mu powodzenia, ale widać jeszcze pole do poprawy :-) Paweł mega, bo jak sam przyznaje, jest pojebany (ale w ten dobry sposób, który sprawdza się na scenie, więc było mnóstwo śmiechów, plus raz na jakiś czas żarty ze zgonów i śmierci, więc podwójny plus :D)
Paweł zostawia na scenie ogrom energii, program jest idealny w odbiorze ze względu na stopień humoru, do którego Paweł nas przyzwyczaił. Adam zapowiada się na niezłego stand-upera - przyjemnie się go słuchało. Piotrek jako prowadzący - bezbłędny. Widzimy się na występie Michała za miesiąc.
Polecam! Mnóstwo śmiechu, dobra robota ! 😅
Byłam pierwszy raz i było naprawdę super nie pamiętam kiedy tak się uśmiałam. Za miesiąc zmierzam także pójść tylko tym razem większą ekipą.
przeszedł siebie... jak Bartek Wrona :)
świetny występ, polecam:)
Paweł wymiata. Poleceń.
Był genialny, polecam każdemu!
Pat_kot 12.01.2020 19:36
Gajda z Chałupką dali radę :) do następnego
Świetny występ !
Było świetnie!
Pawła Chałupka pierwsza liga! Polecam!
Na support mocno się spóźniłem, ale gość dawał radę- całkiem błyskotliwy, choć raczej z tych "gawędziarzy" niż bestii scenicznych. Co kto lubi- ja szanuję, choć nie do końca mój klimat. Paweł Chałupka- absolutny naturszczyk, spisał się rewelacyjnie. Nie zawiodłem się. Imponujący kontakt z publicznością (nie był to wyklepany monolog z przerwami na śmiech- błyskotliwie reagował na zachowania publiczności- szczególnie śmiech jednej Pani:)). Bardzo mi po drodze z jego poczuciem humoru, więc może nie do końca obiektywnie to oceniam, ale uważam, że gość ma ogromny potencjał i powinien iść swoją drogą bez oglądania się na trendy itp. Sala wypełniona po brzegi- wolałbym w kameralnym gronie z nim porozmawiać przy piwku, ale i tak bawiłem się świetnie. Czekam na kolejną wizytę w Szczecinie i polecam większym i mniejszym fanom stand-up'u.
Bodom 11.01.2020 03:52
Paweł jak zawsze klasa. Support też całkiem zabawny. Bardzo polecam !
Piotr 10.01.2020 11:38
Paweł wymiata jak zawsze !! Rewelacja!! Ale Koleś przed nim to jakieś nieporozumienie - nudne czekania na główny program.
Menefer 10.01.2020 09:02
Zajebisty gość
Super , polecam
Paweł Chałupka i program Ego absolutnie rozbawił i rozśmieszył nas we wtorkowy wieczór . Oby więcej razy odwiedzał Kraków bo chętnie wpadnę na kolejny repertuar.
Występ Pawła Chałupki genialny , niepowtarzalnie oryginalnie dobry. Mankamentem programu był występ komika, który występował przed Pawlem. Kupując bilety gość powinien być poinformowany o tym , że w planie programu jest godzinny nudny i nieśmieszny występ osoby na którą nie kupywalo się biletu , a przynajmniej zrobiło się to nie świadomie w cenie. Co do Pawła - powodzenia oby tak dalej! ;)
Klaudyna5991 03.11.2019 21:12
Jak najbardziej na + . Zabawnie , żarty w punkt. Polecam .
Petarda. Super program. Obśmiałem się jak norka. Przedskoczek Pawła też dał rady :D
goodman 19.10.2019 12:14
Świetny występ! Bardzo dobrze się bawiliśmy 🙂
Chałupka jak zawsze w formie!
Bela 17.10.2019 08:59
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane