stand-up

Piotrek Szumowski - Enzymy i Pioruny

stand-up

Piotrek Szumowski - Enzymy i Pioruny

Piotrek Szumowski - Enzymy i Pioruny - Bilety na stand-up

Elo!

Piotrek Szumowski - Komik Dookoła Świata, Półczłowiek, Półgłówek, komik, autor, erudyta, tancerz, nie wojownik. Ma za sobą tysiące przemierzonych kilometrów, setki napisanych puent i uśmiech wart miliona słów (Jak to uśmiech ma za sobą? Na tyle głowy czy co?). Przed sobą i Wami: nowy program!
"Enzymy i pioruny " zaczęły się od pytania. Mniejsza jakiego, ważne że odpowiedź na to pytanie wywołało kolejne i tak dalej, i tak dalej. Tak powstał ten materiał- z pytań, nie odpowiedzi. Nie pytaj dlaczego.
Spodziewajcie się charakterystycznych dla Piotrka komediowych głębokich zanurzeń w tematy z pozoru błahe, zawsze opatrzonych trzeźwym spojrzeniem na własne możliwości i kiepską kondycję świata. Z pozoru mamy do czynienia z szerokim naiwniakiem, który potrzebuje mapy by wyjść z toalety. Tak naprawdę zawsze wychodzi oknem, by zmylić wrogów.
Piotrek, niczym żaba z kontuzją pośladków, będzie skakał po tematach bez przystanku, ale każdy sus będzie kwitowany wybuchem śmiechu. Szykujcie się na mocne wyładowanie stand-upu, które zmienią Waszą dalszą percepcję obcowania z tą formą sceniczną.
Lub nie, ale na pewno nie będzie to czas zmarnowany.

  • support: Andrzej 'Andy' Sosnowski

Wydarzenie dla dorosłych!

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, prosimy o zabranie ze sobą środków ochrony osobistej obowiązujących w dniu wydarzenia.
Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.
Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.
Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.
*Bilety dla osób z certyfikatem szczepienia COVID-19 są dostępne wyłącznie dla osób, które posiadają ważny certyfikat szczepienia, który należy okazać przy wejściu na wydarzenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Piotrek Szumowski - Enzymy i Pioruny

Dla mnie rewelacja :)
Zabawnie, madrze, dosadnie.. Wszystko czego potrzeba na stand upie. Uśmiałam się jak nigdy.
Piotrunia 10/10 xd
Człowieku masz niesamowitą fantazje. Brawo, brawo ;)
Trzecie spotkanie z Piotrkiem i nigdy nie żałowałam ! Super występ.

Polecane z kategorii stand up