stand-up

Rafał Pacześ

stand-up

Rafał Pacześ

Rafał Pacześ - Bilety na stand-up

RAFAŁ PACZEŚ jest nieustannie aktywny na terenie całego kraju. Świetnie odnajduje się również w roli konferansjera. Występował na jednej scenie z takimi osobistościami komedii jak: Katarzyna Piasecka, Abelard Giza, Kacper Ruciński czy Cezary Pazura. Wyłoniony z ogólnopolskich eliminacji, zagrał w finałowej dziesiątce, na Antrakt Stand-Up festiwalu w warszawskich Hybrydach. W listopadzie 2014, odniósł kolejne zwycięstwo w kategorii Stand-Up na łódzkim festiwalu. Jego programy to historie opowiadane niczym z autopsji, jednak pozwalające utożsamić się widzowi z bohaterem. Możemy spodziewać się historii bezpruderyjnych rodem z sypialni, ale również inteligentnych spostrzeżeń dotyczących otaczającego nas świata. Rafał nie stroni od dyskusji z publicznością, niejednokrotnie tworzy całkiem nowe historie na scenie, których początkiem była krótka dygresja. Kipiący energią i poczuciem humoru potrafi utrzymać uwagę widza od początku do końca wieczoru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Rafał Pacześ

No ekstra, widzieć gościa na żywo to wielka przyjemność :)
Super występ! Brzuchy bolały nas ze śmiechu, a z oczu lały się łzy. Mam nadzieję, że załapiemy się z mężem na występ, jak będzie trasa.
Pełne 2h śmiechu, szczęka i brzuch bolały do dnia następnego. Polecam
Bardzo fajny i śmieszny występ.Energia na scenie ogromna.Naśmiałam się do łez.
Występ świetny, polecamy serdecznie. Rafał w niesamowitej formie 😁
Fantastyczny występ!
Występ super, Czekamy na kolejne występy Rafika w Inowrocławiu
Okupanto rządzi !!! 😂😂
Fantastyczny występ. Płakaliśmy ze śmiechu!
Rafał jest wyjątkowym facetem. Bawiliśmy się świetnie. Dziękujemy !
Świetny występ , praktycznie gotowy program , dwie godziny świetnej zabawy z typowym dla Pacześa poczuciem humoru. Polecam
Pierwsza część świetna, dopracowana pod każdym względem. Część druga potrzebuje jeszcze troszkę szlifów - fragment polityczny. Ogólnie jak zawsze sztos ! Czekam na pogram :)
Byliśmy na występie w Pile. Występ MEGA nam się podobał. Fajnie zobaczyć "Raficzka" na żywo. :-D
Cudowny występ. Pozwala człowiekowi na 2 godziny odciąć się od wszystkiego i dobrze bawić. Na pewno będę czatować na inne występy. :)
Mega występ :)
Rafał jak zwykle pozamiatał. Mnóstwo śmiechu. :)
2 godziny śmiechu bez przerwy 🤣 polecam każdemu!
Pacześ jak zwykle rozwalił system ,oczywiście pozytywnie 😂.Więcej takich eventów 🔥
Występ jak najbardziej udany, jak zawsze zabawnie i w punkt! Jednak obsługa powinna na wejściu weryfikować czy ktoś nie wnosi alkoholu, czy nie jest pod wpływem, ponieważ ostatnie rzędy bawiły się wyśmienicie (wręcz jak bydło, można powiedzieć) po spożyciu litrowego trunku przy okazji zakłócając spokój innym. Po tym jest niemile doświadczenie, bo zamiast słyszeć Paczesia słyszałam jakiegoś pana z tylu krzyczącego co chwile „RAFIK” i śmiejącego się w niebogłosy.
Było świetnie ! Bardzo miło spędzony czas. Dużo śmiechu. Polecamy z narzeczoną w 100 %
JEBAĆ BIEDĘ NA MAXA - Super POLECAM !!!
Meeega! Szczeka mnie boli od śmiechu xD
Sztos materiał !
Roooooozjebane :) Szacun :)
Rewelacyjny program, zdecydowanie polecamy. Majstersztyk, dwie godziny wyśmienitej zabawy.
Występ świetny, Rafał dał z siebie 1000%. 🔥Uśmiałam się niesamowicie, calutkie 2 h! Jedyny malutki minus, że artysta nie wyszedł do 10 osób po wystepie, żeby podpisać książkę i zrobić zdj - ale biorę pod uwagę zmęczenie występem i tym, że był to ostatni punkt tej trasy. Podsumowując - pierwszy ale na pewno nie ostatni stand-up Rafała widziany przeze mnie na żywo! "Occupanto" 😂
Występ był czadowy ! Rafal jest najlepszy!!! Ubawiliśmy się do łez 😂
Super występ, dużo śmiechu i dobra zabawa.
Przyjechał i rozpierdolił. Nic dodać nic ująć.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up