stand-up

Rafał Rutkowski

stand-up

Rafał Rutkowski

Rafał Rutkowski - Bilety na stand-up

Rafał Rutkowski - Radzymin | Kupuj Bilety Online

Rafał Rutkowski – jedyny stand-uper wśród aktorów. Przybliża publiczności życie faceta po 40. Bacznie obserwującego życie społeczno-polityczne, a także dzielącego się spostrzeżeniami charakteryzującymi dojrzałą głowę rodziny, starającego odnaleźć się w trudnych rolach męża i ojca. Wielokrotnie występował ze swoim programem stand-up comedy w TVP2 w programie Tylko Dla Dorosłych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Rewelacja - Rutek miażdżył każdym tekstem
Uśmiałam się do łez, chyba mówi samo za siebie.
Super pozytywny czlowiek.
Było wspaniale. Bardzo dobry support w postaci Damiana Skóry, bardzo dobry kontakt z publicznością a to najważniejsze. Pozdrowienia dla Andrzeja.
Niedwied 10.03.2020 13:29
super!!! tak się uśmiałam :D rewelacyjny Pan, ma talent, naprawdę widać, że robi to profesjonalnie nie jakiś tam amator. Wszystkim gorąco polecam!! mile spędzony wieczór, pełen humoru :)
Super zabawa. Ubaw po pachy. Pan Damian Skóra moje odkrycie. Świetnie. Pan Rutkowski zajebiscie.
KAMILLA 10.03.2020 08:32
Fajny wieczór, można było się pośmiać i odstresować. Polecam
Rewelacja! Wszystkiego po trochu,czas zleciał niewiadomo kiedy.Oczywiście dla dorosłych.Pan Kamil jeszcze się musi dużo nauczyć od Rutka,a jest czego. Rafał chyba najlepszy stendaper na jakim byliśmy.Dziękujemy!!!! (Opinia 8 osób)
Bardzo zakręcony i mega śmieszny facet zamknięty w młodym człowieku. Rozgrzał publiczność szybko i skutecznie.
występ świetny, organizacja na piątkę!
Absolutnie udany wieczór. Uśmiałem się do łez. Gwiazda wieczoru, Pan Rutek jak zwykle doskonały warsztatowo i merytorycznie. W temacie Panów z supportów, wyróżniał się Pan „grubszy”, który był mniej zestresowany i swoim programem najbardziej rozbawił publiczność. Siedziałem w drugim rzędzie i wyraźnie czułem falę śmiechu z sali. Skecze Pana w okularkach był dobre ale nieco nieco przydługie biorąc pod uwagę dynamikę wypowiedzi. Wszystkim Panom życzę motywacji i rozwoju dodatkowych umiejętności scenicznych. Oby więcej takich udanych wieczorów na naszej scenie radzymińskiej.
Rewelacja! Bardzo fajny, śmieszny i poprawiający humor pomysł na wieczór i nie tylko!
Rafał Rutkowski jak zwykle rewelacja natomiast całą reszta występujących tragedią. Prowadzący rowniez- może to trema ale tiki nerwowe na scenie nie są mile widziane. Na Rutkowskiego pójdziemy ale jak będzie sam !!
dawno się tak nie uśmiałem
Pan Rafał jak zwykle w formie... świątecznej. Kto nie był ten niech żałuje ;)
Rewelacja!
Rutkowski jak zawsze na najwyższym poziomie:) warto było!!!
świetny występ kupa śmiechu polecam
Pan Rafał to niekwestionowany król standupu. Mega zabawa serdecznie polecam.
Rutkowski jest Prze Chuj!! super!!
Było super 😀 Uśmiech nie schodził Nam z twarzy . Mega pozytywna energia , oby tak dalej !
Kamil 26.11.2019 10:06
Występ ekstra! Polecam wszystkim, dużo śmiechu!
Karpiu 25.11.2019 08:39
Super. Polecam:)
Rewelacyjny flow, świetny wystep
Wspaniały wieczór! Rafał w błyskotliwy, zabawny i rozbrajający sposób live tworzy z udziałem żywą bajkę! Oprawa muzyczna współtworzy atmosferę. Brawo dla bajkowego Trio!
superrrrrrrrrr!!!!!!!
Super Rafał. Super Błażej.
Rewelacyjny występ, pan Rafał niesamowity stand-uper, bawiłam sie cudnie oby więcej takich wystepow w Bydgoszczy, może społeczeństwo się nam ożywi i trochę rozweseli.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane