Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

stand-up

STAND-UP: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz | Karol Kopiec

stand-up

STAND-UP: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz | Karol Kopiec

STAND-UP: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz | Karol Kopiec - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Rudobrody krasnal ogrodowy z Warmii. Występuje w Comedy Central Polska. W tym roku zdobył Złotą Szpilkę - Grand Prix Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, w 2019 roku dostał nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, zajął także 3 miejsce w konkursie - Stand-up Łódź Chalange, dzięki czemu 12 tys. ludzi jednocześnie mogło usłyszeć jego najsłabszy żart o martwym ciągu, który miał bardzo dobre przyjęcie, lał się szampan ulicami miast, toastów nie było końca. Jako przedstawiciel rudej strony świata, sam produkuje witaminę D, a wolnej chwili przenosi się do wczesnego średniowiecza, gdzie zmienia historię, ale tylko takie mało znaczące fakty, żeby świat dalej przynosił inspiracji. Wiedzie szczęśliwe życie wędrowca, stand-upera-tatuażysty, jest wyposażeniem taboru. Nie ma brwi. Obecnie jeździ z programem "Paryż drakkar".
Poprzedni program "Może być" można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/iu8d_qqde1w

KAROL KOPIEC
Stand-up'er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, Huberta Urbańskiego czy Abelarda Gizy. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: "Dzięki Bogu już weekend" oraz "Tylko dla dorosłych". Laureat na wielu polskich przeglądach takich jak m.in: PAKA (1 miejsce), Lidzbarskie wieczory Humoru i satyry (1 miejsce)(2022), Mulatka (Grand Prix), Ludzik (1 miejsce). Występował również za granicą po polsku i angielsku m.in. w Chicago, Londynie, Budapeszcie czy Wilnie.

Mój najnowszy program zatytułowałem "Autodiagnoza" i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: STAND-UP: Arkadiusz Jaksa Jakszewicz | Karol Kopiec

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up