stand-up

STAND-UP HYPE | ADAM BENDLER & OLKA SZCZĘŚNIAK & RAFAŁ BANAŚ

stand-up

STAND-UP HYPE | ADAM BENDLER & OLKA SZCZĘŚNIAK & RAFAŁ BANAŚ

STAND-UP HYPE | ADAM BENDLER & OLKA SZCZĘŚNIAK & RAFAŁ BANAŚ - Bilety na stand-up

STAND-UP HYPE | ADAM BENDLER & OLKA SZCZĘŚNIAK & RAFAŁ BANAŚ | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy na mocny stand-up.

Wystąpi aż trójka komików:

Adam Van Bendler: powraca z jeszcze bardziej soczystym materiałem! Garbus w czapce, którego oglądaliście na największych scenach w Polsce i telewizji, ma dla Was świeżą porcję wspomnień i obserwacji w krzywym zwierciadle. Dowiemy się między innymi dlaczego warto wstrzymać się z operacjami plastycznymi i samobójstwem oraz jak bardzo zdesperowanym trzeba być, zeby kupić mołdawskie prawo jazdy. Jest nawet niewielka szansa, że powie coś mądrego. Ale poczekajmy...

Olka Szczęśniak :zaprezentuje swój program ''Dystans Krytyczny" z którym jeździ po Polsce. Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humou połączone z kobiecym wdziękiem. Porusza wiele tematów: opowie o minusach mieszkania przed ślubem i o tym kto tak naprawdę stoi za naszymi wybuchowymi nastrojami. O ojcu, o matce, o wampirach emocjonalnych, o tym czemu powinniśmy pozwalać ludziom popełniać samobójstwa i jak ciężko jest nie przejmować się opinią innych. No i na koniec jak powienien wyglądać występ strptizera.

Rafał Banaś - trener pływania i życia, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Jak ktoś lubi Stand-up to był zachwycony. Mnie sie bardzo podobało.
Olka jest zajebista! Polecam!
Banaś trochę przynudzał, nagłośnienie z tyłu słabo ale tak to super.
Velaskez 26.11.2017 10:52
Bukkake na VHSie
Tobyłemja 25.11.2017 13:14

Polecane