stand-up

STAND-UP Mieszko Minkiewicz Grzegorz Dolniak, Marcin Zbigniew Wojciech

stand-up

STAND-UP Mieszko Minkiewicz Grzegorz Dolniak, Marcin Zbigniew Wojciech

STAND-UP Mieszko Minkiewicz Grzegorz Dolniak, Marcin Zbigniew Wojciech - Bilety na stand-up

STAND-UP Mieszko Minkiewicz Grzegorz Dolniak, Marcin Zbigniew Wojciech | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Żaden występ kabaretowy nie powinien być stricte normalny, a projekt, który odbędzie się w Fraktalu 24 października, kwalifikuje się jako całkowicie szalony.

Grzegorz Dolniak to szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem. W swoich monologach pastwi się głównie nad sobą i swoimi wadami, bo nikogo tak dobrze jak siebie nie zna. Bynajmniej tak się mu wydaje...

Mieszko Minkiewicz - - stand-uper, kabareciarz, improwizator, grubas. Mieszko jest duży, to i dużo robi. Niewielki czynsz umożliwia mu utrzymywanie się z różnych form prac zarobkowych. Najczęściej te prace sam sobie wymyśla. Od 2007 roku gra w kabarecie. Od 2010 roku improwizuje. Od 2015 robi stand-up. Lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas.

Marcin Zbigniew Wojciech - duże i kudłate, bynajmniej nie na pozór. Występuje w kabarecie 44-200 oraz solowo. Jest gospodarzem wieczorów w Gwarku, więc się do niego przyzwyczajajcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane