stand-up

STAND UP / P. Chałupka & M. Kutek & E. Suszwedyk

stand-up

STAND UP / P. Chałupka & M. Kutek & E. Suszwedyk

STAND UP / P. Chałupka & M. Kutek & E. Suszwedyk - Bilety na stand-up

STAND UP / P. Chałupka & M. Kutek & E. Suszwedyk | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Stand Up - komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością. W przeciwieństwie do kabaretu stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, na scenie wielu z nich używa niecenzuralnych słów, często też podkreślają nimi puente żartu czy historii, którą przekazują. Komicy poruszają każdy temat I żaden nie jest im straszny jeżeli potrafią nim bawić publiczność.

28.11.2019 o godzinie 19:00 w Nowogardzkim Domu Kultury odbędzie się kolejny Stand Up! Do Nowogardu przyjedzie Michał Kutek oraz Paweł Chałupka!

Michał Kutek - idący po swoje poznański komik, od niedawna mieszkaniec Warszawy. Swoją energią i błyskotliwością umysłu żadnej publiczności nie pozostawi sobie obojętną. Brał udział w Wielkich Trasach Stand-up Polska, Nowym Rozdaniu, grał na Gali Stand-upu w katowickim Spodku. Jednak tryumfy i sukcesy nikogo nie chronią od rozczarowań i frustracji, które Michał zawsze jako pierwsze bierze na komediowy warsztat by zaserwować je sceny jako tematy do pośmiania i refleksji.

https://www.youtube.com/watch?v=fQlSs2zuULI

Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

https://www.youtube.com/watch?v=hbjS2I4cqA0

Wydarzenie poprowadzi Erwin Suszwedyk człowiek znający Nowogard od Wierzbięcina po Truskolas.

Bilety:
30 zł W PRZEDSPRZEDAŻY
40 zł W DNIU WYDARZENIA

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny występ! 😁 Lepszy od poprzedniego i mam nadzieje, że gorszy od następnego. 😉😉

Polecane