stand-up

Stand-Up Night: Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

stand-up

Stand-Up Night: Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Stand-Up Night: Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek - Bilety na stand-up

ROBERT KORÓLCZYK – lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary, choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

ŁUKASZ KACZMARCZYK – komik, aktor kabaretowy, młody stand-uper, człowiek z brodą, gadżeciarz, gracz, miłośnik klusków śląskich, filmów na VHS-ach i padów do PlayStation. Jeden z czterech z Kabaretu Młodych Panów. Od jakiegoś czasu jeden z dwojga Pary nr 2, obok Ewy Błachnio. A od niedawna solista, w swym własnym projekcie stand-upowym. To świadczy o tym, że uwielbia redukować. Z jednakową brawurą poprowadzi sportowe auto do garażu i wieloosobową publiczność do śmiechu. Ma w sobie energię, błysk oraz słynne „to coś”.

TOMASZ JACHIMEK – związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście, jak dobrze wiemy, w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand-upu zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy, rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandary jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat”. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-uper. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP 2, Comedy Central oraz na Top Trendy (Polsat). Musisz go zobaczyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Stand-Up Night: Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Super. Dawno się tak nie uśmiałem :)
Przedstawienie bylo bardzo dobre, mielismy 2h zabawy!
Bardzo mile i wesoło spędzone prawie dwie godziny. Panowie przezabawni. To jednak sztuka wyjść do ludzi i próbować ich rozbawić. Próbę przeszli wzorowo. Polecam wszystkim.

Polecane z kategorii stand up