stand-up

Stand Up Skład

stand-up

Stand Up Skład

Stand Up Skład - Bilety na stand-up

Stand Up Skład | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Stand-up Skład to dosłownie grupa znajomych, którzy lubią bawić siebie i innych. Bez pretensjonalnych misji, szykuj się na ponad dwie godziny mocnej zabawy w dobrym gronie.
Stand-up Skład to też przekrojowy zbiór współczesnego stand-upu, młody i młodniejący, pewnie wchodzący na scenę i rozumiejący zasady gry.
Stand-up Skład to komicy, których mogliście widzieć na platformie Netflix, roastach TVN, programach Kuby Wojewódzkiego, Tylko Dla Dorosłych TVP 2 czy Comedy Central Prezentuje, oglądanych w milionach nagraniach na Youtube, a także dziesiątkach sal mniejszych i większych w całej Polsce.

Bartosz Zalewski i Jasiek Borkowski- Najlepszy duet prowadzących w Polsce! Ich świat jest dla koneserów wybornego żartu, suto zakrapianego abstrakcją i uroczą paranoją. Mają za sobą dziesiątki wspólnych imprez, tysiące kilometrów w pociągach i kilka polowań na króliki (w których, jak zwykle, myśliwy stał się zwierzyną).

Błażej Krajewski - Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. Wciela się w barwne postacie, zaczerpnięte ze świata popkultury i "kolorowych" ptaków z rodzinnego Fordonu

Sebastian Rejent - W ciętych ripostach nie ma sobie równych, zwany też Królem Roastów. Świetnie piszący, posiada też prawdziwą baterię żartów, jednak najlepiej czuje się w improwizacjach z publicznością. Pierwsze rzędy na jego występach zajmują tylko odważni i z dużym dystansem do żartów- W ciętych ripostach nie ma sobie równych, zwany też Królem Roastów. Świetnie piszący, posiada też prawdziwą baterię żartów, jednak najlepiej czuje się w improwizacjach z publicznością. Pierwsze rzędy na jego występach zajmują tylko odważni i z dużym dystansem do żartów.

Paweł Chałupka - Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Adam Van Bendler - Dzięki wyjątkowemu pechowi w życiu ma pod dostatkiem inspiracji. Nie przebiera w słowach, szczery do bólu, zawsze jednak szuka najlepszego w najtrudniejszych z sytuacji. Człowiek wielu pasji, poza stand-upem kręci skecze, nagrywa piosenki i zabiera psy ze schronisk, zwykle na kolejne części "Gwiezdnych Wojen".

Olka Szczęśniak - Pomysłodawca i główny organizator trasy. Ostre, bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. W jej opowieściach chaotyczny świat nabiera nowych barw, choć zwykle są to barwy wojenne.

Tomek Kołecki Stand-up - Najmłodszy komik w Polsce (tytuł w trakcie weryfikacji). Zwycięzca największego w Polsce festiwalu stand-upowego. Ogromny potencjał i spore osiągnięcia nie tylko jak na swój wiek, oglądanie jego stand-upu może być nie tylko zabawne, ale oferuje też wejrzenie w dystopijną przyszłość.

Rafał Banaś - najlepszy opowiadacz historii w Polsce, niezwykle uzdolniony a jakże skromny. Powszechną sympatię wzbudza od wejścia na scenę, a później tylko cementuje ją niesamowitym talentem do przykuwania uwagi i tworzenia dzikich porównań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Zamiast śmiać się.....płakałem ze śmiechu ;)
mario_b 11.05.2018 21:30
Występ super, natomiast ludzi ukisili jak ogórki. Rozumiem, że chodzi o zysk. Pytanie tylko czy chodziło tylko o jak największy zysk kosztem siedzenia jak ogórek czy jednak można było zysk troszkę zmniejszyć a w zamian oferować chociaż średni komfort. Stąd 4/5 gwiazdek
Nick 10.05.2018 23:11
Stand Up Skład jak zawsze fenomenalny, świetnie wydane pieniądze :)
Ziomek319 10.05.2018 16:28
Material Sebastiana, Maćka i Bartka był już mi znany, ale reszta ok
Prowadzący - do Bani, bez polotu, bez pomysłu, żarty szyte na szybko w większości im nie wychodziły. Do tego jeden z nich zachowywał się jak by stał tam przez przypadek. Występy - na poziomie choć na Duży minus Sebastian Rejent - występ poniżej jego poziomu, niestety bo liczyłem na niego. Duży plus - Olka Szczęśniak ze swoją ironią i sarkazmen i Adam van Bendler, który ukradł show i swoim najlepszym występem świetnie zakończył wieczór.
Micker 10.05.2018 10:49
Świetna organizacja, i stand up na wysokim poziomie.
Konrad 10.05.2018 09:54
Było super ! Pozdrawiam
Świetni prowadzący :) Całe wydarzenie godne polecenia, każdy z występujących komikow pokazał talent, super kontakt z publicznością i doskonałe żarty, od tych z życia wziętych po te bardziej absurdalne :) Jeszcze raz duże brawa dla Stand up Skład!
Agnieszka Kraków 10.05.2018 09:37
Super!
lechu 10.05.2018 08:45
Ogień ze sceny palił publiczność. Wspaniali MC Jasiek i Bartek, miazga z mózgu w postaci ostrych żartów Rejenta. Ogólnie czysta zajebistość z litrami łez w tle 😂
Kendaman 10.05.2018 08:45
Mocne
Andrzej 10.05.2018 08:43

Polecane