stand-up

Stand-Up na Dolnych Młynach: Halama & Marcin Zbigniew Wojciech

stand-up

Stand-Up na Dolnych Młynach: Halama & Marcin Zbigniew Wojciech

Stand-Up na Dolnych Młynach: Halama & Marcin Zbigniew Wojciech - Bilety na stand-up

Stand-Up na Dolnych Młynach: Halama & Marcin Zbigniew Wojciech | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

GRZEGORZ HALAMA
“DŁUGO I SZCZĘŚLIWIE czyli INTYMNE ŻYCIE GRUBASA”
(Oficjalna premiera programu 6 Grudnia 2015 w Warszawskim Teatrze Capitol)
Nowy program Grzegorza Halamy to pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się raczej na bystrych obserwacjach życia codziennego, podanych szczerze i dowcipnie zestaw monologów. Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych.
INTYMNE ŻYCIE GRUBASA to garść osobistych przeżyć związanych z próbami zrzucenia wagi. Usłyszymy o tym jak żyje się „grubaskowi”, wizycie w fitness klubie, przyczynach tycia i wyżeraniu urodzinowych słodyczy.
Ale także o sposobach w jaki upiększają się kobiety, umiejętnym prawieniu komplementów kobietom, o wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat relacji kobieta-mężczyzna i o kredycie we Frankach Szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH STAND-UP
Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super!!!
uhuszka 15.10.2017 19:27
Była świetna impreza. polecamy

Polecane