stand-up

Stand-up: Błażej Krajewski, Cezary Ponttefski i Arkadiusz Jakszewicz

stand-up

Stand-up: Błażej Krajewski, Cezary Ponttefski i Arkadiusz Jakszewicz

Stand-up: Błażej Krajewski, Cezary Ponttefski i Arkadiusz Jakszewicz - Bilety na stand-up

Błażej Krajewski - Bydgoszczanin. Przez lata pasjonował się dubbingiem. Dzięki temu zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni.

Cezary Ponteffski - Cezary Ponttefski - człowiek, o którym nie sposób powiedzieć kiedy przekroczył barierę żartu. Nieco przygaszony, co może zmylić ludzi, którzy pozwolą sobie na myślenie, że to będzie powolna komedia. Nic z tych rzeczy, umysł przy nim musi pozostawać bez ustanku na najwyższych obrotach.

Arkadiusz "Jaksa" Jaksewicz - rudowłosy i bardziej rudobrody komediant z warmińskiego grodu Lidzbark. Miłośnik historii... zabawnych historii. Niedzielny rycerz. 90 kilogramowy leniwiec. W życiu czuje się, jak ryba w kosmosie. Zwinna postać o niezgrabnych ruchach i otwartym na oścież umyśle. Nie wiadomo co tam do głowy wleci, ale zostaje na porządne kilka minut. Obserwator cudzego życia, animator swojego. Lubi zapiekanki, cebulę i topory. Gada z ludźmi, zwierzętami i sobą. Element grupki Stand-up Warmia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Stand-up: Błażej Krajewski, Cezary Ponttefski i Arkadiusz Jakszewicz

Super miejsce, super atmosfera, fajni ludzie, dobra organizacja. Brakowało mi jednak trochę Błażeja, mogło być go trochę więcej
To była dobra zabawa oraz występ
Trochę za duszno w lokalu i mało obsługi (15 minut obsuwki z powodu kolejki do baru). Szkoda, że tak mało Krajewskiego. Średni występ Ponttefskiego i bardzo dobry Jakszewicza (a może to to piwo w przerwie?;)

Polecane z kategorii stand up