stand-up

Stand-up: Darek Gadowski w programie 'Czysta przyjemność'

stand-up

Stand-up: Darek Gadowski w programie 'Czysta przyjemność'

Stand-up: Darek Gadowski w programie 'Czysta przyjemność' - Bilety na stand-up

Darek Gadowski - szlachetna koszalińska energia, spotkania z Darkiem to idealna terapia na niewygody rzeczywistości. Stand-up napędzany inwencją, trafnymi spostrzeżeniami wobec sytuacji frustrujących wzbudza zasłużone reakcje i sympatię nie tylko u sympatyków tej formy rozrywki. Każdy wieczór sygnowany nazwiskiem Darka Gadowskiego to tak naprawdę wizyta dawno niewidzianego, bliskiego przyjaciela, z którym uwielbiamy się śmiać i zgadzać na przemian.

Wieczór poprowadzi Piotr ZOLA Szulowski.


Wstęp na wydarzenie możliwy jest dla osób powyżej 18-go roku życia. Uczestnik jest zobowiązany do zakrywania ust i nosa w sposób spełniający aktualne wymogi sanitarne. Obowiązuje zakaz rejestracji występu. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest zachowywać się w sposób niezakłócający występu. Organizatorowi przysługuje prawo wyproszenia osób zakłócających występ bez możłiwości zwrotu kosztów biletów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Stand-up: Darek Gadowski w programie 'Czysta przyjemność'

Bawiłem się fantastycznie, wszyscy komicy zajebiści- szło się popłakać ze śmiechu.
Bardzo przyjemny występ w bardzo kameralnym lokalu jakim jest Hormon w Szczecinie. Taki klimat w 100% sprzyja wydarzeniom jakimi są stand upy. Darek to mega sympatyczny i śmieszny gość, zdecydowanie polecam jego występy.
Mateusz S. 07.11.2021 23:26
Interesujący i bawiący do łez program. Bardzo dobry kontakt z publicznością. Serdecznie polecam nowy stand up Darka Gadowskiego..
JK Szczecin 05.11.2021 10:11
Rewelacja z Koszalina💪
borys262 04.11.2021 08:59

Polecane z kategorii stand up