stand-up

Stand-up Kings: Jacek Stramik i Tomek Kołecki

stand-up

Stand-up Kings: Jacek Stramik i Tomek Kołecki

Stand-up Kings: Jacek Stramik i Tomek Kołecki - Bilety na stand-up

Stand-up Kings: Jacek Stramik i Tomek Kołecki | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Stand-up Toruń, Evenement Impresariat i Lizard King Toruń zapraszają na kolejną edycję Stand-up Kings! Jak co miesiąc Toruń odwiedzą najlepsi komicy w Polsce.
W tym miesiącu wystąpią dla Was:

Jacek Stramik
Wysublimowany komik z Koszalina o dość pokrętnych rozterkach. Mroczny i wesoły zarazem. Swój stand-up przedstawia publiczności niczym poeta. Jest współgospodarzem koszalińskiej sceny stand-upowej Darek i Jacek prezentują, gospodarzem poznańskiej sceny Komik out oraz autorem bloga pod tą samą nazwą. Występował na Gali Stand-up Comedy, Przystanku Woodstock. Kilka razy gościł w telewizji (TVP2 "Tylko dla dorosłych", TVN "Kuba Wojewódzki", Comedy Central "Comedy Club"), a jeden z jego poprzednich programów można obejrzeć na Netfliksie.

Tomek Kołecki
Na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up, obecnie jeździ z pierwszy solowym programem o nazwie "Nie o różach, nie o bratkach".

A imprezę jak zawsze poprowadzi Toruński komik z Bydgoszczy - Jakub Poczęty-Błażewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane