stand-up

Stand-up Kings - Juwenalia UMK: Karol Kopiec, Mateusz Socha i Cezary Ponttefski

stand-up

Stand-up Kings - Juwenalia UMK: Karol Kopiec, Mateusz Socha i Cezary Ponttefski

Stand-up Kings - Juwenalia UMK: Karol Kopiec, Mateusz Socha i Cezary Ponttefski - Bilety na stand-up

Juwenalia to czas muzyki, zabawy, morza alkoholu i śmiechu. Dlatego nie może zabraknąć stand-upu na scenie Lizard King Toruń!
Tym razem przyjeżdża do Torunia 3 wybitnych przedstawicieli polskiej komedii, każdy inny, każdy utalentowany, cała trójka jest gwarancją fantastycznego wieczoru.

CO WIĘCEJ, wiadomo, że studenci na pieniądzach nie śpią, więc specjalnie z okazji ich święta wchodzą taniej (a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać na 3-daniowy studencki obiad lub w barze).

Wystąpią dla Was:
Mateusz Socha - podbijający całą Polskę przebojem komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista wielu festiwali i konkursów stand-upowych, m.in. SZPAKa, Ludzik One-man show, Antrakt Stand-up Festiwal

Cezary Ponttefski - to jest taki człowiek z Lublina, co na paru scenach w Polsce już bywał. Raczej wszyscy dobrze się bawili, chociaż był wyjątek: Pewna pani kiedyś w pierwszym rzędzie wszystko miała za nic. Ale gdy rozum tracił dla niej, śmiała się, klaskała. Także też wyszła zadowolona. Ogólnie ludzie wychodzą zadowoleni, mówią, że fajna taka komedia, różnokolorowa. Z dekadenckim przytupem i sentymentalnym zająknięciem.

Karol Kopiec - improwizator, komik posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni. Miłośnik fauny i flory, najbardziej lubi leżeć na mchu. Mieszka na wsi pod Warszawą ale lubi miejskie klimaty. Jak nikt inny rozumie psychologie poruszania się po rondzie. Na scenie od 2008 roku.

Prowadzenie:
Jakub Poczęty-Błażewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Stand-up Kings - Juwenalia UMK: Karol Kopiec, Mateusz Socha i Cezary Ponttefski

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up