stand-up

Stand-up Kings: Magda Kubicka & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

stand-up

Stand-up Kings: Magda Kubicka & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Stand-up Kings: Magda Kubicka & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz - Bilety na stand-up

Stand-up Kings: Magda Kubicka & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Zapraszamy na kolejną edycję "Stand-up Kings" w Lizard King Toruń.

Wystąpią dla Was:

Magda Kubicka
Komiczka od niemal trzech lat związana ze sceną stand-upową. Zwyciężczyni największego w Polsce festiwalu komediowego SZPAK 2019 oraz innych festiwali, takich jak Fermenty czy Koks. Finalistka PAKI 2018 oraz FAMY. Wystąpiła na antenie TVP2, TVP ROZRYWKA oraz w programie COMEDY CENTRAL. Wystąpi z najnowszym programem " Love me Tinder".

Arkadiusz Jaksa Jakszewicz
Rudobrody z Warmii na Mazurach. Mówi historie dotyczące siebie i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko, bo i o rybach też. O podróżach i o obrażaniu się, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło na maksa. Tak ktoś kiedyś stwierdził. Występował w dwóch sezonach Comedy Clubu w Comedy Central Polska. W zeszłym roku zdobył nagrodę na festiwalu FAMA w Świnoujściu, II miejsce na festiwalu Śmiechu i Humoru w Zielonej Górze i III miejsce na Łódź Challange Stand-up.
Program: "Może być"

Prowadzenie: Jakub Poczęty

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Beczka śmiechu. Gospodarz Jakub w końcu "zaskoczył". Nowy sezon po przerwie; nowy program, Jaksa i Magda w coraz lepszej formie. Polecam serdecznie.
Tomasz 23.09.2020 16:06
miło spędzony środowy wieczór! Polecam wszystkim lubiącym się pośmiać :)
Anna 17.09.2020 13:25
Rewelacyjnie :)
Paweł 17.09.2020 08:27

Polecane